„Burbuliatorius“ domina ir vaikus, ir mamas

„Burbuliatorių“ pamėgsta vis daugiau mažeikiškių. Autoriaus nuotr.

Pirmadienio vakarą mažeikiškiai vaikai su savo tėveliais, daugiausia mamytėmis, vėl rinkosi į „Burbuliatorių“. Tai jau antrasis burbulų leidėjų susitikimas šiemet.

Burbulai patinka ir mamoms

Pirmasis susitikimas – šeštojo sezono atidarymas prie fontano Naftininkų gatvės pabaigoje vyko prieš dvi savaites, gegužės 26 dieną.
Pirmadienį mamos su savo mažyliais ir šiek tiek vyresniais vaikais atėjo į „Burbuliatorių“ neblogai pasiruošusios: burbulus pūtė ir jos, ir jų atžalos.
Didžiausią vaikų susidomėjimą, kaip visada, sukelia didžiųjų burbulų pūtimas, juos pūtė jaunimo organizacijų atstovai Laurynas, Dovydas ir Gintautas.

Kvies atlikėjus

Vienas iš „Burbuliatoriaus“ vadovų Mažeikiuose Laurynas Jonauskas pasakojo, kad anksčiau jie susieidavo prie fontano Sodų parkelyje, paskui, kai  pradėjo veikti fontanas Naftininkų gatvėje, renkasi čia. Praėjusių metų sezonas buvo užbaigtas drauge su gatvės gimnastų pasirodymu – tai privilioja dar daugiau dalyvių ir žiūrovų.
„Šiemet taip pat stengsimės „Burbuliatorius“ organizuoti pasikviesdami kokį muzikantą ar didžėjų, kad burbulų pūtimo šventės būtų kuo įdomesnės ir įvairesnės“, – kalbėjo Laurynas.

Skirtas pabendrauti

Mažeikiškė Jolanta į „Burbuliatorių“ atvedė savo penkiametį sūnų Luką. Jiedu jau ne pirmos šventės dalyviai – mažyliui labai patinka gaudyti ir sprogdinti burbulus.
„Labai smagu su vaiku čia ateiti ir kažką veikti. Atsibosta vaikštinėjimas gatvėmis, o čia ir vaikas pažaidžia, ir mes, mamos, pabendraujame, vis greičiau bėga laikas“, – juokėsi jauna mama.
„Burbuliatorius“ tam ir skirtas, kad žmonės išeitų į miesto erdves, pabendrautų. Renginiai vyks visą vasarą ir rugsėjo mėnesį kas antrą pirmadienį tuo pačiu laiku – 18.30 val.

Autoriaus nuotr.

One Reply to “„Burbuliatorius“ domina ir vaikus, ir mamas”

  1. Močiutė parašė:

    Šaunuoliai vaikinai. Smagu, kad organizuoja renginukus, kviečia žmones. Daugiau tokių puikių iniciatyvų – ir Mažeikiuose nebus nyku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*