Būsimieji vairuotojai jau gali laikyti praktinius egzaminus

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Nuo trečiadienio valstybės įmonėje „Regitra“ vėl vyksta praktinio vairavimo egzaminai. Ši veikla buvo sustabdyta praėjusių metų gruodžio viduryje.
Įmonės specialistai primena, kad egzaminus atvykstantys laikyti asmenys privalo pasirūpinti respiratoriumi.

Atnaujintas praktinis egzaminas

Nuo kovo 10 d. VĮ „Regitra“ atnaujinami visų kategorijų praktikos egzaminai, įmonės specialistai informuoja, kad būsimi vairuotojai, kurie nuo tos datos yra užsiregistravę į praktikos egzaminus, laukiami numatytu laiku. Pasitikrinti egzamino laikymo datą ar užsiregistruoti į jį galima tiesiog internetu (https://vp.regitra.lt/#/).
„Primename, kad būsimiems vairuotojams, kuriems teigiamas teorijos egzamino rezultatas baigė arba baigs galioti ekstremalios situacijos metu, galiojimo terminas pratęsiamas ekstremalios situacijos paskelbimo laikotarpiui ir dar 6 mėnesiams po jo pabaigos. Taip siekiama sudaryti galimybę visiems būsimiems vairuotojams suspėti vėliau išlaikyti praktikos egzaminą“, – pranešė VĮ „Regitra“ Komunikacijos skyriaus vadovo pareigas laikinai einanti Emilija Bardauskienė.
„Regitra“ pradedantiesiems vairuotojams, kurių vairuotojo pažymėjimai baigia galioti per karantiną, pratęsė jų galiojimo terminą karantino laikotarpiui ir dar 45 dienoms po jo pabaigos.

Būtinas respiratorius

Atvykstantieji į praktikos egzaminus, kurie nuo trečiadienio vyksta ir VĮ „Regitra“ Mažeikių grupėje, privalo laikytis saugumo reikalavimų: būtina viso vizito metu dėvėti respiratorių (jo nebūtina dėvėti tik teorijos egzaminų metu; laikant AM, A1, A2, A ir B1kategorijų egzaminus, ir neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės respiratorių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei), dezinfekuoti rankas, laikytis saugaus atstumo ir, jei yra galimybė, už paslaugas atsiskaityti banko mokėjimo kortele.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto