Būsimiesiems pirmokams rajono mokyklose vietų pakanka

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Švietimo skyriuje renkama informacija, kiek šį rudenį į mokyklas ateis pirmokų. Pirmų klasių mokinių sąrašai jau sudaryti, kai kur dar yra viena kita vieta.
Antplūdžio – tokio kaip kai kuriuose didžiuosiuose šalies miestuose – švietimo skyriaus vadovo teigimu, Mažeikiuose nebus.
Labiausiai pirmokai laukiami kaimo mokyklose.

Nusiskundimų nesulaukia

Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus „Santarvę“ informavo, kad į rajono mokyklas šiemet planuojama priimti 600 pirmokų. Tėvų ar globėjų pareiškimai, kad jų vaikai nuo rudens mokytųsi pirmosiose klasėse, priimami nuo metų pradžios.
„Pirmos klasės mokyklose praktiškai jau yra suformuotos. Pas mus jokių eilių nėra, nes vietų užtenka. Gal vienur kitur visų šimtu procentų pageidavimų nepatenkiname, bet jokių tėvų nusiskundimų neturime – visi pakliūna ten, kur nori. Daugiausiai vaikų, norinčių lankyti pirmas klases, yra „Ventos“ progimnazijoje ir Kalnėnų pagrindinėje mokykloje“, – teigė vedėjas.
Pasak A. Stonkaus, tėvai gali savo vaikams parinkti bet kokią mokyklą, bet mokyklos pirmiausia priima vaikus, gyvenančius jų teritorijose.
„Kaimuose dėl vietos pirmose klasėse jokių problemų nėra – ten vaikų net ieškoma, nes jų trūksta“, – teigė A. Stonkus.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto