Buvusi direktorė nuteista už korupcinius nusikaltimus

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šiaulių apygardos teismas, išnagrinėjęs baudžiamąją bylą, nuteisė buvusią Mažeikių Sodų pagrindinės mokyklos direktorę B. L. dėl piktnaudžiavimo, dokumentų klastojimo ir jų panaudojimo, apgaulingo buhalterinės apskaitos tvarkymo, svetimo turto pasisavinimo.

Specialiųjų tyrimų tarnybos pranešime spaudai teigiama, kad B. L. savo kaltę neigė, tačiau teismas buvusią mokyklos direktorę pripažino kalta, skyrė 2 metų laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidėdamas 2 metams. Teismas trejiems metams atėmė mažeikiškei teisę dirbti vadovaujančiose pareigose valstybės tarnyboje bei priteisė atlyginti žalą Mažeikių rajono savivaldybei – 23 559,89 euro.
Dėl kaltinimo turto iššvaistymu kaltinamoji buvo išteisinta.
Plačiau – antradienio laikraštyje.

13 Atsakymų į “Buvusi direktorė nuteista už korupcinius nusikaltimus”

 1. Ne tik mokyklose netvarka, darželiuose tas pats parašė:

  Kodėl niekas nesidomi, ką veikia lopšelio-darželio „Pasaka“ direktorė, vaikams nė vienos pavėsinės, nei vienos žaidimų aikštelės, šaligatviai kreivi, gerai, kad bent tvorą sugebėjo pakeisti, bet papildomi varteliai patekimui į lopšelį-darželį ir dabar užrakinti. Nejaugi neskiriama lėšų vaikų lauko žaidimų aikštelėms įrengti, O GAL SKIRIAMA TIK NEAIŠKU Į KIENO KIŠENĘ JOS PATENKA. Laikas keisti, nieko neveikiančias sovietinio mąstymo vadoves, kurios tik sėdi ir laukia, kada sueis pensija…

 2. ass parašė:

  Kalnenai, kalnenu pagrindine mokykla ???!!!,cia tai bus zymiai graziau .

 3. Paskaičiau parašė:

  esu toli nuo mokyklos, o ir mokiausi ne Mažeikių mokyklose, bet paskaičius komentarus, atrodo, kad tiems direktoriams yra auksinis darbas. Tik nesuprantu, kodėl laikraštyje buvo straipsnis kad paskelbus konkursą į direktorių pareigybes Mažeikių raj., nėra kandidatų.

 4. xx parašė:

  Niekas nestebina,čia yra senas bolševikinis palikimas,taip buvo įprasta,kad atsisėdus į vadovo kėdę viskas yra galima.Nieko naujo ir dabartinėje valdymo sistemoje.Galybė pavizdžių kaip darbdaviai išnaudoja dirbančiuosius,laiko juos vergais.Tik neaišku,ar ilgai tai tesis?

 5. Gaila, kad nevisoms parašė:

  tas atpildas ateina…

 6. Kalnenai parašė:

  Susimastykite, direktoriai, jus zymiai daugiau nuveikete. Ateina atpildas ir jums.

 7. Kibis parašė:

  Yr kap yr Birutel..Nier to bluoga kas neiseitu i gera. Daba bent pailsiesi nu darbu 2 metus:)

 8. Pilietis1 parašė:

  Reikia patikrinti visas mazeikiu mokyklas, darzelius, o ypac Ventos mokykla. Ten korupcija didziausia dirba cielas giminiu klanas ir niekam neuzkliuva……

 9. nuomonė parašė:

  Matyt nepartinė taip kaip Rasa Uščinienė. Pastaroji toliau sėkmingai dirba mokykloje…

 10. idomu parašė:

  Delfi.lt raso tiesiai vardas,pavarde,o Santarve,ne,kodel
  Buvusi Mažeikių Sodų pagrindinės mokyklos direktorė Birutė Liutkuvienė nuteista už korupciją, penktadienį praneša Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT).

  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/buvusi-mazeikiu-mokyklos-direktore-nuteista-uz-korupcija.d?id=81647247

 11. Kristina parašė:

  Skriaude vaikus ir padagogus nusiskriaude save taip ir reik

 12. Asta parašė:

  Dabar dar dėlgretimos, kad kas išsiaiškintų…

 13. Kaimyne parašė:

  Puiku abi gretimu mokyklu vadoves vagilkos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto