Buvusiam pareigūnui – bauda ir draudimas dirbti valstybės tarnyboje

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Beveik prieš dvejus metus įvykdytas įgaliojimų viršijimas Mažeikių policijos areštinėje buvusiam pareigūnui lėmė ne tik atleidimą iš pareigų, bet ir nemažą piniginę baudą.

Sumušė įtariamąjį

Incidentas Mažeikių rajono policijos komisariato areštinėje įvyko 2018 m. birželio 24 d., apie dešimtą valandą ryto, – vyriausiojo postinio pareigas ėjęs A. U. pas tyrėją privalėjo atvesti dėl smurto prieš sugyventinę išvakarėse sulaikytą V. M.
Pastarasis dėl blogos sveikatos atsisakė išeiti iš kameros ir vykti į apklausą. Tuomet policijos pareigūnas viršijo savo įgaliojimus: įėjo į kamerą ir rankomis sugriebė nukentėjusiajam už drabužių, jėga jį pervertė per kameroje esantį suolelį ir ne mažiau kaip aštuonis kartus smogė į galvą ir veidą. Nukentėjusiajam parkritus ant grindų, pareigūnas dar ne mažiau kaip penkis kartus spyrė jam į pilvą ir nugarą.
Nuosprendyje, kurį dar praėjusių metų lapkričio pabaigoje priėmė Telšių apylinkės teismo Mažeikių rūmai, pažymėta, kad V. M. buvo nustatyta akies kraujosruva, nubrozdinimai bei krūtinės sumušimas. Visa tai prilyginta nežymiam sveikatos sutrikdymui.

Atsižvelgė į pajamas

Teismas pripažino, kad pareigūnas viršijo savo įgaliojimus. V. M. padarė didelę fizinę ir moralinę žalą, sumenkino Lietuvos policijos prestižą, diskreditavo policijos pareigūno vardą. Teismas nuteisė A. U. šimto MGL bauda, kas sudaro 5 tūkst. eurų, bei paskyrė baudžiamojo poveikio priemonę – viešųjų teisių atėmimą trejiems metams.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Buvusiam pareigūnui – bauda ir draudimas dirbti valstybės tarnyboje”

  1. Ale parašė:

    Reikejo ji atpizdint taip kad skura per galva numaut nauja butu ataugusi bejokiu musema zymiu,sutokiais gandonmaiseis kitaip nrgalima elktis,daba girsis visiem kaip jis mentus moka sutvarkyt.

  2. GERS parašė:

    VAJE,TIK PO DVIEJU METU ISSIAISKINO,KLOUNAI

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*