Čempionatą „Mažeikių“ klubo krepšininkai pradėjo nesėkmingai

„Mažeikiai“ nusiteikę ryžtingai: tikisi kiekvienose rungtynėse atiduoti visas jėgas ir įveikti savo varžovus. Nuotrauka iš komandos archyvo

Debiutas naujajame Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezone „Mažeikių“ krepšinio komandai baigėsi nesėkmėmis – pralaimėtos abejos pirmosios rungtynės tiek išvykoje, tiek namuose.
Pirmąsias naujojo NKL sezono rungtynes Mažeikių ekipa žaidė ketvirtadienį Vilkaviškyje su vietos „Perlu“. Šiai komandai nusileista rezultatu 87:95, nors po trečiojo kėlinio skirtumas tarp komandų buvo tik penki taškai. Mažeikių ekipai šiose rungtynėse 19 taškų pelnė Medas Kuprijanovas, 18 – Robert Subotkevič.
„Reikia suprasti, kad šiuo metu turime labai jauną, patirties neturinčią komandą. Pirmosiose rungtynėse mūsų krepšininkus slėgė jaudulys, trūko susižaidimo – jeigu su kitais žaidėjais jau dirbame ilgiau, tai su užsieniečiais – tik savaitę, dvi, todėl gynyboje visiškai nevykdėme iškeltų uždavinių, o ketvirtojo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai surengė spurtą, po kurio jų nepavijome. Praleidus 95 taškus, sunku tikėtis pergalės“, – apie rungtynes kalbėjo ekipos vyriausiasis treneris Mindaugas Janiška.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Čempionatą „Mažeikių“ klubo krepšininkai pradėjo nesėkmingai”

  1. Policija Ginti. Saugoti. Padėti parašė:

    Petruleviciui kaip visada kaukes nereikia uzsideti. Kur atsakomybe? Ir praejusi sezona sklaidesi be kaukes, puldinejo salej prie visu, kai grieztesnis karantinas buvo. Dabar pats turi atsakyti uz savo poelgius. Ar policijos giminaiciai apsaugos? Yra varzybu irasai… Ir ka su tokiu gali komanda laimeti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*