Čempionate – penktoji pergalė

Legionierius iš Latvijos Artis Jaudzems (balta apranga) penktadienio rungtynėse pasižymėjo dviem įvarčiais. Kazio PAULAUSKO nuotrauka

Penktąją pergalę Lietuvos pirmos lygos futbolo čempionate penktadienį iškovojo „FK Atmosfera“, ant miesto centrinio stadiono žaliosios vejos palaužusi Marijampolės „Sūduvos“ B ekipos pasipriešinimą.

Pirmajame kėlinyje įtemptos kovos momentų netrūko tiek prie vienų, tiek prie kitų vartų, o pirmieji įvartį pelnė mažeikiškiai – dvyliktąją minutę taikliu smūgiu pasižymėjo mūsų ekipos legionierius iš Latvijos Artis Jaudzems. Kėlinio pabaigoje varžovų puolėją baudos aikštelėje pargriovęs mūsų vartininkas Arnoldas Kaupys „užsidirbo“ ne tik geltoną kortelę, bet ir vienuolikos metrų baudinį. Vartininkas savo klaidą ištaisė – paskirtą baudinį atrėmė.
Antrojo kėlinio pradžioje A. Jaudzems antrą kartą nuginklavo varžovų vartininką – įmušė įvartį galva, o kėlinio viduryje varžovai taikliu smūgiu sušvelnino skirtumą. Nors komandos dar turėjo progų, rungtynės pasibaigė „FK Atmosfera“ pergale rezultatu 2:1.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.