Čempionato etape „ORLEN Lietuva-Mažeikių ASK“ – antroji vieta

Kaip ir kiti klubo ekipažai, Vitalijus Plastininas ir Artūrs Šimins su automobiliu „Mistubishi Lancer“ užėmė trečiąją vietą. Nuotr. iš klubo archyvo

Penktasis šalies automobilių sporto ralio čempionato etapas ekipai „ORLEN Lietuva-Mažeikių ASK“ susiklostė sėkmingai – visi Elektrėnuose startavę klubo ekipažai buvo tarp prizininkų, komandinėje įskaitoje iškovota antroji vieta. 

});

Visi ekipažai liko treti

Savaitgalį Elektrėnuose vykusiame penktajame etape mūsų rajono automobilių sporto klubui atstovavo keturi ekipažai, visi jie savo grupėse užėmė trečiąsias vietas.

Sėkmingai šis etapas susiklostė Justui Tamašauskui ir Dovydui Ketvirčiui, važiavusiems „Škoda Fabia“ automobiliu, – penkiuose greičio ruožuose savo klasėje jie buvo antri, dviejuose – treti ir galutinėje įskaitoje – treti.

Trečias vietas savo grupėse taip pat iškovojo Ramūnas Čapkauskas ir Tomas Šipkauskas, važiavę „Mistubishi Lancer“, Vitalijus Plastininas ir Artūrs Šimins, rungtyniavę taip pat „Mitsubishi Lancer“, ir Rokas Varakalis bei Tomas...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto