Čempionato savaitės naudingiausiųjų viršūnėje – mažeikiškis

Šį savaitgalį mažeikiškių kapitoną Osvaldą Mačernį (balta apranga) varžovams stabdyti sekėsi sunkiai. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Praėjusią savaitę „Mažeikių“ krepšinio komanda tapo vienvalde nacionalinės krepšinio lygos lydere, o jos kapitonas Osvaldas Mačernis pirmasis iš mūsų ekipos šį sezoną pripažintas  čempionato savaitės naudingiausiu žaidėju.

Titulas suteikia džiaugsmo

Praėjusį savaitgalį mažeikiškiai iškovojo dvi pergales ir tapo Nacionalinės krepšinio lygos lyderiais. Sėkmingai rungtynės susiklostė trisdešimtmečiui 196 centimetrų ūgio puolėjui ekipos kapitonui Osvaldui Mačerniui – mažeikiškis pripažintas naudingiausiu devintosios NKL pirmenybių savaitės žaidėju. Į šį titulą pretendavo dar penki praėjusius du turus puikiai žaidę krepšininkai.
Mūsų ekipos lyderis rungtynėse su Vilniaus „Perlu MRU“ pelnė 21 tašką, atkovojo penkis kamuolius bei blokavo penkis varžovų metimus, o rungtynėse su „Šilute“ puolėjas pelnė 25 taškus bei atkovojo penkis kamuolius. Iš viso šį sezoną per šešiolika rungtynių krepšininkas vidutiniškai savo komandai pelno po šešiolika taškų ir atkovoja po septynis kamuolius.
„Tikriausiai visiems malonu, kai esi pagiriamas ar pažymimas už gerai atliktą darbą. Tą patį galiu pasakyti ir apie save: gal pirmą kartą šį sezoną dvejose rungtynėse iš eilės pavyko pelnyti daugiau kaip dvidešimt taškų. Vis dėlto jau tiek metų esu susijęs su krepšiniu, sėkmė juk kažkada turi ateiti“, – juokavo krepšininkas.
Osvaldui džiugu, kad ir titulas pelnytas, ir komanda laimi bei pirmauja čempionate.

Ramaus gyvenimo nesitiki

Krepšininkas pripažino, kad šių metų NKL čempionatas vienas įdomiausių – negali atsipalaiduoti žaisdamas nė su viena komanda.
„Net ir, sakykim, tie patys autsaideriai Gargždų krepšininkai – jeigu jiems sekasi žaidimas, ir jie gali parodyti nagučius ir įveikti bet kurią ekipą. Nusivylęs esu visomis keturiomis pralaimėtomis rungtynėmis. Galbūt aš paprasčiausiai nemėgstu pralaimėti“, – svarstė komandos kapitonas.
Ramaus gyvenimo, krepšininko manymu, nei mažeikiškiams sirgaliams, nei komandai, nors ji ir pirmauja čempionate, nėra ir nebus – juk varžovai atsilieka tik viena dviem pergalėmis.
„Jūs tik pažiūrėkite – mums už nugaros kvėpuoja vos ne dešimt komandų, kurias nuo mūsų skiria daugiausia dvi pergalės. Galėtume ramiau jaustis tik tada, jei būtume atitrūkę keturiomis ar daugiau pergalių. Bet manau, kad nuo to tik įdomiau ir mums, krepšininkams, nes situacija verčia kiekvienose rungtynėse žutbūt kautis dėl kiekvieno taško, ir sirgaliams, kurie laukia įdomaus reginio ir intrigos. Manau, ramu bus tik po paskutinių sezono rungtynių“, – samprotavo Osvaldas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto