COVID-19 infekcija pasiekė ir naftos perdirbimo gamyklą

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šiuo metu dviem AB „ORLEN Lietuva“ darbuotojams yra patvirtintas užsikrėtimas COVID-19 infekcija. 13 bendrovės darbuotojų yra izoliacijoje, nes tiesiogiai kontaktavo su sergančiuoju arba izoliacijoje esančiu asmeniu.

Bendrovės atstovė spaudai Kristina Gendvilė „Santarvę“ informavo, kad dėl COVID-19 liga sergančių bendrovės darbuotojų šiuo metu naftos perdirbimo gamykloje yra paskelbtas III reagavimo lygis, numatantis papildomus apribojimus ir prevencines priemones.
Kad autobusuose stovinčių keleivių būtų kuo mažiau, pamaininį darbą dirbantiems darbuotojams vežti užsakyti papildomi autobusai, visa kasdienė darbuotojų veikla, kiek įmanoma, organizuojama nuotoliniu būdu, t. y. telefonu, elektroniniu paštu ar vaizdo konferencijomis, atsisakant įprastų susirinkimų, ribojamas darbuotojų judėjimas tarp kabinetų, privaloma išėjus iš kabineto užsidėti kaukę, intensyviai atliekama periodinė patalpų dezinfekcija, uždarytos bendros valgymo ir poilsio patalpos, išjungti kavos aparatai. Maitinimo paslaugas teikianti įmonė maistą parduoda tik išsinešti arba jis pristatomas į nurodytą vietą. Laikinai neeksploatuojami bendrovėje esantys liftai.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “COVID-19 infekcija pasiekė ir naftos perdirbimo gamyklą”

  1. ik parašė:

    Jau pries 3 savaites tai buvo zinoma 🤔😅

  2. as parašė:

    Ne duok dieve

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*