COVID-19 liga susirgo dar vienas mokinys

Nuotr. iš redakcijos archyvo

„Santarvė“ jau rašė, kad ketvirtadienį Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) gavo pranešimus apie penkis naujus COVID-19 ligos atvejus Mažeikių rajone. Penktadienį pranešta, kad šie penki atvejai siejami su protrūkiu Mažeikių rajono savivaldybėje.
NVSC duomenimis, du iš šių asmenų yra Savivaldybės darbuotojai, kiti – susiję asmenys. Iš viso koronaviruso infekcija serga trys Savivaldybės darbuotojai.
Tarp susirgusiųjų – Mažeikių „Ventos“ progimnazijos mokinys. Patikslintais duomenimis, didelės rizikos sąlytį turėjo 42 mokiniai ir 3 mokytojai.
Tai jau ketvirtasis moksleivis, kuriam nustatyta COVID-19 liga. Dar anksčiau koronaviruso infekcija išaiškinta Gabijos gimnazijoje ir „Vyturio“ pradinėje mokykloje, tačiau šie moksleiviai galimu užsikrėtimo laikotarpiu švietimo įstaigų nelankė.
Pirmasis COVID-19 ligos atvejis moksleiviui buvo nustatytas Merkelio Račkausko gimnazijoje. Sąlytį turėję 75 mokiniai ir 6 mokytojai yra privalomoje izoliacijoje, organizuojami profilaktiniai tyrimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*