COVID-19 savaitė: pasveiko keturis kartus daugiau žmonių, nei susirgo

Nuotr. iš SAM archyvo

Epidemiologinė situacija dėl koronaviruso ir toliau gerėja. Šiuo metu COVID-19 liga serga 446 rajono gyventojai, prieš mėnesį tokių ligonių buvo dvigubai tiek.

Rodikliai gerėja

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Telšių departamento kiekvieną savaitę pateikiami duomenys byloja apie gerėjančią situaciją ir mūsų rajone. Per savaitę susirgo 45 rajono gyventojai, prieš mėnesį tiek susirgimų buvo fiksuojama ir per dieną.
Per savaitę pasveikusiųjų nuo COVID-19 ligos – 171, arba beveik keturis kartus daugiau, nei buvo nustatyta naujų atvejų. Šiuo metu gydoma 446 COVID-19 infekcija sergančiųjų rajono gyventojų.
Sergamumo rodiklis – per 14 dienų susirgimų, tenkančių 100-ui tūkstančių gyventojų, skaičius – mūsų rajone ir toliau gerėja. Pagal jį tarp kitų 60 savivaldybių esame aštunti nuo galo.
Nuo pandemijos pradžios mūsų rajone patvirtinti 2934 COVID-19 susirgimų atvejai, pasveiko beveik 2,4 tūkst. gyventojų.

Daugiausia – nežinomų atvejų

Epidemiologams kelia nerimą, kad mūsų rajone ir vėl padaugėjo atvejų, kai užsikrėtimo aplinkybės nežinomos: asmenys nurodo, jog kontakto su sergančiais neturėjo, į užsienį išvykę nebuvo, su grįžusiais iš jo žmonėmis nebendravo. Praėjusią savaitę tokie atvejai sudarė net 42 proc. visų naujai išaiškintų susirgimų (savaitę anksčiau – 24 proc.).
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

One Reply to “COVID-19 savaitė: pasveiko keturis kartus daugiau žmonių, nei susirgo”

  1. u parašė:

    tiesiog nesako, kur ir su kuo susitikinėja. Nejaugi įduosi draugą, kuris nenori būt karantinuotas 2 savaitėm….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto