COVID-19 situacija rajone ir toliau išlieka stabili

Nuotr. iš SAM archyvo

Statistikos departamento skelbiami duomenys byloja: kaip ir visoje šalyje, taip ir mūsų rajone situacija dėl COVID-19 gerėja – mažiau registruojama naujų susirgimų atvejų, protrūkių, gerąja linkme keičiasi kiti sergamumo rodikliai.
Ir vis tik epidemiologai pabrėžia, kad atsipalaiduoti dar per anksti, ir ragina aktyviai skiepytis.

Pirmadienio duomenimis, COVID-19 liga sirgo 235 Mažeikių rajono gyventojai. Naujų susirgimų atvejų per praėjusią savaitę registruota 112, septynių dienų paros vidurkis – 16, ankstesnę savaitę buvo 24.
Ir toliau mažėja naujų atvejų per 14 dienų rodiklis, tenkantis 100 tūkst. gyventojų, jis yra 557,2, prieš savaitę buvo 876. Naujų atvejų savaitinis pokytis yra minusinis, jis siekia 32,4 proc.
Visą savaitę mažėjo ir teigiamų tyrimų dalis: jei praėjusį pirmadienį ji buvo 10,3 proc., tai šį – 7 proc.
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Telšių departamento Mažeikių skyriaus duomenimis, šiuo metu privalomoje izoliacijoje yra 485 rajono gyventojai – keliautojai ir sąlytį su sergančiuoju COVID-19 liga turėję asmenys.
Praėjusią savaitę Mažeikių rajone registruoti keturi COVID-19 ligos protrūkiai (ankstesnę savaitę buvo šeši): po vieną ugdymo įstaigoje, remonto paslaugų srityje, du – gamybos srityje.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

One Reply to “COVID-19 situacija rajone ir toliau išlieka stabili”

  1. Anonimas parašė:

    Gerėja akivaizdžiai. Vakcinuotų gyventojų vis daugiau. Todėl ir rezultatai tokie. Per praėjusią savaitę nuo COVID- o viruso mirė tik vienas mažeikiškis. Ir tas turėjo šalutinių ligų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video