Dailininko Vlado Lisaičio darbai lieka Mažeikiuose

Vladas Lisaitis su bendraklasėmis Stanislova Rakštyte-Jasmantiene ir Ausma Akmenyte-Mikutiene. Astos ŽUKAUSKIENĖS nuotr.

Antradienį Mažeikių muziejuje apsilankė čia eksponuojamos parodos „Gyvenimo kelias“ autorius dailininkas Vladas Lisaitis kartu su broliu – žinomu stalo tenisininku Helmutu Lisinu.
Jau nuo liepos mėnesio mažeikiškiai gali mėgautis V. Lisaičio darbais, o susitikęs su savo talento gerbėjais dailininkas paskelbė, kad visi čia eksponuojami kūriniai – jo dovana Mažeikiams, paroda palieka muziejuje.
V. Lisaitį pasveikino ir už dovaną Mažeikiams dėkojo muziejaus direktorius Vaidotas Balzeris, Merkelio Račkausko gimnazijos vadovė Asta Žukauskienė, dailininko bendraklasės Stanislova Rakštytė-Jasmantienė ir Ausma Akmenytė-Mikutienė.
Parodą „Gyvenimo kelias“ dailininkas dedikavo klasės draugės Eleonoros Antanavičiūtės-Breimelienės atminimui. 1960-ųjų laidos abiturientai savo bendraklasės, nuolat juos suburdavusios susitikti, aplankyti Mažeikius, neteko prieš pusantrų metų.
„Šitą mūsų gimnazijos klasę galėčiau pavadinti lyderių klase. Joje – išties daug iškilių asmenybių, nusipelniusių šalies mokslui, kultūrai, sportui. Klasės draugų ryšys labai stiprus – nors jau pradėjo skaičiuoti septintą dešimtmetį po mūsų mokyklos baigimo, jie kasmet susitinka. O kai kuris nors būna Mažeikiuose, būtinai užsuka į mūsų gimnaziją, pakviesti noriai dalyvauja bendruose projektuose. Esu labai dėkinga visiems buvusiems gimnazistams už tai, kad ryšys nenutrūksta. Ir ši Vlado Lisaičio dovana Mažeikiams – geriausias tos bendrystės įrodymas“, – po susitikimo muziejuje „Santarvei“ sakė A. Žukauskienė.

Šiuos paveikslus dailininkas padovanojo gimtiesiems Mažeikiams. Astos ŽUKAUSKIENĖS nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto