Dalys ne tik maisto produktus, bet ir medicinines kaukes

Nuotr. iš SAM archyvo

Šią savaitę nepasiturintiems šalies gyventojams pradėta dalyti pirmoji šiais metais parama maisto produktais, jos sulauks beveik 157 tūkst. nepasiturinčiųjų.
Mažeikių rajono seniūnijų gyventojai vieni pirmųjų gaus paramą maisto produktais, o miestiečiams planuojama pradėti ją dalyti nuo vasario 21 d.
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skelbia, kad prie maisto produktų davinio bus pridėta ir medicininių kaukių dėžutė.
Maisto produktus gali gauti tie gyventojai, kurių vidutinės mėnesinės pajamos vienam šeimos nariui neviršija 193,5 eurų per mėnesį. Esant objektyvioms priežastims, savivaldybių administracijos nustatyta tvarka, parama gali būti skiriama, kai pajamos viršija nurodytą sumą per mėnesį. Išimties atvejus ir jiems taikomus dydžius nustato kiekviena savivaldybė.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Dalys ne tik maisto produktus, bet ir medicinines kaukes”

 1. Onutė parašė:

  Darbinkite bedarbius, bet ne veltui dalinkite , mokesčius mokančiųjų pinigus…

 2. "Gerovės valstybės" driskius parašė:

  O kandonų nežada dalinti?

  1. čiangal parašė:

   Galėtų ir padalinti, nes prie soc praktiškai tik daugiavaikės „šeimos“ :DDD

 3. Visiems parašė:

  Ne DalYs, o Dal in s. Gėda…

 4. Oho parašė:

  Kam kyla pavydas gaunantiems pašalpas, tai ne problema – išeikit iš darbo, pamatysit kaip gerai yra būti pašalpiniu. Jokių problemų, tik panorėkit ir gyvensit viskuo aprūpinti.

 5. T parašė:

  Ot gerai pasalpiniams,dar sikpopieeriaus pridekit viskas gatavai geriausia valkata būt visko gausi viskuo bus oasirūpinta

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto