Dalyvaudama konkurse Užlieknės mokykla garsina savo kraštą

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Sužinoję apie VŠĮ „Bendrauk, ugdyk save, keiskis“ organizuojamą kūrybinių darbų konkursą „Aš čia gyvenu” nusprendėme atskleisti mūsų mažo krašto išskirtinumą. Šaunusis penketukas, vadovaujamas mokytojų: socialinės pedagogės N. Mažeikaitės, lietuvių kalbos mokytojos M. Pilybienės, istorijos-rusų kalbos mokytojos B. Ovčinikovos, kibome į darbą. Lankėme Mažeikių raj., Užlieknės kaimo padavimais apipintas vietoves, prisiminėme unikalias šventes, mielas savo kaimo vietoves. Taip ir gimė mūsų trumpametražinis filmukas, kuriame atskleidėme savo krašto išskirtinį unikalumą ir grožį.
Socialiniame tinkle pasibaigus balsavimams ir komisijai paskyrus balus, Užlieknės pagrindinės mokyklos komandos sukurtas filmukas „Aš čia gyvenu” pripažintas geriausiu. Tad buvome pakviesti į Valstybės saugomų teritorijų tarnybos konferencijų salę, kur buvo apdovanojami geriausi darbai. Konkurso dalyvius sveikino ir padėkas įteikė konkurso globėja, švietimo ir mokslo viceministrė Genoveita Krasauskienė, konkurso direktorė Genovaitė Paulikaitė bei rėmėjai – UAB „Kiveda” direktorė Irena Sinickienė, Valstybinio turizmo departamento, Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos, Valstybinės sienos apsaugos tarnybos atstovai.
Konkurso dalyviams kaip dovana organizuotos dvi ekskursijos: ekskursija Valstybinės saugomų teritorijų lankytojų centre ir ekskursija Vilniaus senamiestyje bei Valdovų rūmuose.

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Valstybinės saugomų teritorijų lankytojų centre pasisėmėme žinių apie saugomas teritorijas, rezervatus, draustinius, nacionalinius ir regioninius parkus.
Poilsio akimirką smaližiavome „IKI“ ir „NORFOS“ prekybos centrų paruoštais gaminiais, gaiviaisiais gėrimais.
Ekskursijos tęsinys – Vilniaus senamiestis. Aplankėme penkiolika kalbančių skulptūrų. Įdomu buvo tai, kad tiesioginio skambučio metu mums atsiliepdavo skulptūros ir savo pasakojimais apie save padėjo giliau pažinti jose įamžintas asmenybes.
Didūs Valdovų rūmai mus nustebino savo architektūra, susipažinome su literatūra, muzika, LDK asmenybėmis, gyvenimu, buitimi.
Džiaugiamės, kad ir mes, nedidelio kaimo mokykla, nelikome nuošalyje, o buvome pastebėti. Dėkojame Mažeikių savivaldybei už suteiktą galimybę nuvykti į Vilnių, Seimo nariui Kęstučiui Bartkevičiui bei jo padėjėjai Ingridai Tamulevičiūtei už sveikinimo žodžius ir dovanas.
M. Pilybienė, N. Mažeikaitė
Užlieknės pagrindinės mokyklos mokytojos

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto