Dar kartą pratęstas Savivaldybės valstybės tarnautojų nušalinimas nuo pareigų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) informavo Mažeikių rajono savivaldybės administraciją, kad Šiaulių apylinkės teismas dar trims mėnesiams pratęsė Savivaldybės administracijos Strateginio vystymo ir investicijų skyriaus vedėjo nušalinimą nuo pareigų.
Dar anksčiau trims mėnesiams pratęstas kito valstybės tarnautojo, Vietinio ūkio skyriaus vedėjo, nušalinimas nuo pareigų. Savivaldybės administracija informuoja, kad minėtų dviejų skyrių vedėjų pareigas laikinai eina jų pavaduotojai.
Priminsime, kad praėjusiųjų metų spalio mėnesį STT pradėjo tyrimą dėl galimos korupcijos rajono savivaldybėje organizuojant viešuosius pirkimus. Įtarimai dėl didelės vertės kyšių priėmimo pareikšti Mažeikių rajono savivaldybės tarybos nariui (buvusiam Savivaldybės administracijos direktoriui) Broniui Kryžiui ir Strateginio vystymo ir investicijų skyriaus vedėjai Sandrai Ramanauskienei bei Vietinio ūkio skyriaus vedėjui Alfonsui Žiulpai.
Nusikaltimu įtariamas Savivaldybės tarybos narys B. Kryžius atsisakė tarybos nario mandato ir narystės Socialdemokratų partijoje.
Kyšių ėmimu įtariami abu valstybės tarnautojai buvo nušalinti nuo pareigų: S. Ramanauskienė – šešiems mėnesiams, A. Žiulpa – dviem mėnesiams. Vėliau pastarojo valstybės tarnautojo nušalinimas buvo pratęstas dar trims mėnesiams.

3 Atsakymai į “Dar kartą pratęstas Savivaldybės valstybės tarnautojų nušalinimas nuo pareigų”

 1. Saule parašė:

  Mazeikiu izymioji trijule,nu zulpa su kryziu suprantu kajie turi tik po nama pasistate ir giminaiciams pobiskelioka padejo i gerus darbus isitaisyt,bet kaip ta boba ramanauskiene ko jai truksta dar vis mazai 800ha ukis kur is europos paramos euru gauna vos ne milijona sunus transporta firma turi su dviguba buhalterija,juk bliadina dirbk saziningai,ne va iauge i krauja grobt iki apsisikima.

 2. Mykolas parašė:

  Kaip sekasi B.Kryžiui? GALIMAI nekaltas?

  1. Anonimas parašė:

   ai.sakys ,jog nepakaltinamas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto