Darbdavys kitas, o akcininkas – tas pats

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savivaldybės kontroliuojamų uždarųjų akcinių bendrovių valdymas stiprinamas į jų valdybas įtraukiant nepriklausomus narius. Pretendentus į tokius narius atrinko specialiai tam sudaryta komisija.
Kai kurie tokius pasikeitimus vertina skeptiškai – nepriklausomais valdybų nariais daugiausia tapo Savivaldybei priklausančių bendrovių atstovai. Kitaip tariant, darbdavys – kitas, o pagrindinis akcininkas – tas pats. Tik du naujai suformuotų valdybų nariai nedirba tokiose bendrovėse.

Naujovės tikslas

Valstybės ir savivaldybių įmonių valdybose nepriklausomų narių nuo šių metų turi būti ne mažiau kaip pusė. Tokios nuostatos įteisintos Seimo balsų dauguma priimtomis Valstybės ir savivaldybių įmonių įstatymo pataisomis.
Pataisų iniciatoriai teigia, kad taip siekiama užtikrinti skaidrų tokių įmonių valdymą.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Darbdavys kitas, o akcininkas – tas pats”

 1. Šogeris parašė:

  Jei vienas nerys būtų policininkas, vienas – FNTT, vienas iš VMI, vienas iš STT ir vienas iš Sodros – gal kas ir pasikeistų. O dabar legalus būdas pagelbėti vargstančioms giminėms

 2. gerbiami Mažeikiškiai parašė:

  manau,kad žmonės pamąstys ar berinkti SENIENAS į savivaldybę ir į merus,gaila ir žiūrėti kaip atrodo,išsipenėję kaip KIAULĖS ir toliau puola prie lovio ,nori būti iki grabo lentos,neberinkim tų senienų kaip vienas buvęs kolūkio pirmininkas jau grei 70,bet puola prie lovio,mat gerinasi savo gerbūvį,ar verta socdemus rinkti,kad jau jie iekam tikę,tik žiūri savo kišenių

 3. Na parašė:

  LT kryziu krastas

 4. parašė:

  Cirkas išvažiavo, klounai liko!

 5. mazeikieciai parašė:

  Pasidomėkit kas tie valdybos nariai yra, vadovų draugai, tos pačios partijos nariai, kuriai priklauso vadovai.

 6. Panelė parašė:

  Ta pati panelė, tik kita suknelė…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto