Darže – artilerijos sviedinys

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Antradienio rytą nemalonias akimirkas teko išgyventi V. Kudirkos gatvės gyventojui – ardamas daržą, jis aptiko daiktą, panašų į sprogmenį.

Apie dešimtą valandą ryto, atliekant žemės ūkio darbus sodyboje prie senamiesčio parko, darbininko dėmesį patraukė apie pusmetrio ilgio metalinis daiktas. Norėdami pažiūrėti, kokį metalinį daiktą išvertė ardami žemę, vyrai pažiūrėjo įdėmiau ir puolė skambinti telefonu 112.
Įvykio vietoje buvo įvestas planas „Skydas“. Kol iš Klaipėdos atvyko kariai išminuotojai, čia budėjo policijos, medikų ir ugniagesių gelbėtojų ekipažai. Atvykę kariškiai nustatė, jog darže aptiktas Antrojo pasaulinio karo laikų rusų gamybos 100 milimetrų kalibro artilerijos sviedinys.
Pavojų kėlęs radinys buvo įkeltas į kariškių automobilį, specialiųjų tarnybų palydėtas iki Griežės karjero ir ten sunaikintas.
Tai jau 17-ta kariškių surengta sprogmenų nukenksminimo operacija mūsų rajone šiais metais.
Išminuotojai dėkoja atsargiems mažeikiškiams ir primena: pastebėjus įtartiną daiktą, jo negalima liesti; apie tai būtina informuoti Bendrąjį pagalbos centrą; atvykusiems policijos pareigūnams reikia tiksliai nurodyti radinio vietą; iki kol atvyks tarnybos, privalu nieko neprileisti prie pavojingo radinio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto