Darželinukai rungėsi futbolo turnyre

Antrus metus Mažeikių savivaldybės švietimo skyrius ir futbolo klubas „Atmosfera“ surengia „Futboliuko festivalį“. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=372 template=caption]Darželinukai jau žaidė futbolą, o futbolo klubas „Atmosfera“ birželį renginių žada ne tik jaunimui, vyrams, bet ir… merginoms bei moterims.


Triumfavo „Bitutė“ 

Antrus metus Mažeikių savivaldybės švietimo skyrius ir futbolo klubas „Atmosfera“ surengia „Futboliuko festivalį“. Jame šiemet dalyvavo miesto lopšelių-darželių: „Žilvičio“, „Bitutės“, „Eglutės“, „Berželio“, „Delfino“, „Buratino“ ir „Gintarėlio“ ugdytiniai. Pastarasis lopšelis-darželis į futbolo festivalį atsiuntė net dvi komandas. 
„Porą valandų trukusiame nuotaikingame futbolo turnyre, kuris paliko didžiulį įspūdį jame dalyvavusiems vaikams, varžėsi vyresniojo amžiaus darželių grupių komandos. Pereinamąją nugalėtojų taurę iškovojo „Bitutės“ komanda. Beje, šios įstaigos auklėtiniai pernai vykusiame turnyre buvo tik žiūrovai, jiems renginys patiko, o šiemet patys tapo nugalėtojais“, – pasakojo futbolo klubo „Atmosfera“ direktorė Aurelija Jurkuvienė.
Kitos vietos tarp šio amžiaus grupės vaikų nebuvo skirstomos. Pernai turnyre dalyvavo aštuonios komandos, o triumfavo „Eglutės“ lopšelis darželis.


Planuojamas renginys merginoms

Turnyro organizatoriai neslėpė, kad šio turnyro tikslas buvo vienas – visi suinteresuoti, kad vaikai sportuotų. Futbolo federacija skatina tokio pobūdžio turnyrus, skiria prizus, siekia sugrąžinti vaikus ir jaunimą į stadionus. 
Futbolo klubas „Atmosfera“ birželį organizuoja jau antrąjį futbolo kamuolio žongliravimo renginį, kuris praėjusią vasarą sukėlė didžiulį mažeikiškių susidomėjimą.
„Planuojame surengti ir pirmąjį Mažeikiuose futbolo renginį merginoms ir moterims, siekdami sudominti jas populiariausia pasaulyje sporto šaka – futbolu. Moterims esame numatę estafetes su kamuoliu, gal subursime komandas ir sužaisime trumpas rungtynes – kol kas viską dar planuojame. Bet darysime viską, kad merginos ir moterys ir Mažeikiuose išdrįstų užlipti ant žaliosios vejos“, – patikino klubo direktorė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto