Darželis-mokykla „Kregždutė“ švenčia 15-ąjį gimtadienį

Prieš penkiolika metų Mažeikiuose įsteigtas pirmasis ir vienintelis rajone darželis-mokykla. Gimtadienį įstaiga pasitinka su naujomis vizijomis – tapti mokykla-daugiafunkciniu centru.
Įstaigos direktorė Brigita Momgaudienė „Santarvei“ pasakojo, kad šventiniai renginiai vyksta nuo rugsėjo pirmosios. Tąkart vaikai skanavo didelį tortą.
O šiandien vaikams koncertavo vaikų numylėtas personažas Kapitonas Flintas, vakare vaikai ruošia koncertą tėveliams, pasveikinti įstaigos atvažiuoja Savivaldybės meras Antanas Tenys bei kiti politikai.
B. Momgaudienė pasakojo, kad tokiomis dienomis nesinori verkšlenti, o norisi džiaugtis. Gimtadienį švenčianti vienintelė tokio tipo įstaiga pernai išsikovojo didesnį krepšelį – kiekvienam mokiniui skiriamas priemiesčio mokyklai pritaikytas krepšelis. Jis didesnis nei skiriamas miesto mokykloms.
Tai mokyklai padeda išgyventi ir su mažesniu vaikų skaičiumi. Šiuo metu įstaigą lanko 68 mokiniai ir 51 darželinukas.
Penkioliktąjį gimtadienį „Kregždutė“ pasitinka su naujomis vizijomis. 2015-aisiais čia turėtų būti įsteigta nauja įstaiga – mokykla-daugiafunkcinis centras. Tokia galimybė numatoma ne tik kaimo vietovėse, bet ir priemiesčiuose.

„Santarvės“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto