Darželių vaikai tapo abonentiniais

Pirmą kartą mokestį už aplinkos ugdymo išlaikymą teks mokėti ir vasaros mėnesiais. Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Mokestis už ugdymo aplinkos išlaikymą mūsų rajono darželiuose ne naujiena – tik nuo politikų valios keitėsi jo dydžiai, skaičiavimo tvarkos.
Praėjusių metų spalio mėnesį patvirtintas fiksuotas mėnesinis 11 eurų mokestis, tačiau buvo numatyta, kad vasaros laikotarpiu jis netaikomas, jei vaikai įstaigos nelanko vieną mėnesį ir ilgiau. Tačiau jau po pusmečio, dėl karantino keičiant aprašą, ši eilutė… išgaravo. Ir 11 eurų teks mokėti net tada, kai vaikai darželių nelankys.
Tokią tėvus papiktinusią naujovę valdžia pristato kaip priemonę sutramdyti tuos, kurie vaikų neveda į ikimokyklinio ugdymo įstaigas ir taip užima kitiems reikalingą vietą.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Darželių vaikai tapo abonentiniais”

  1. Nijole parašė:

    „Jis pridūrė, kad nekeldamas mokesčio klausimo norėjęs įsitikinti, kaip galima sumeluoti tarybos nariams, kurie neskaito pateiktų dokumentų.“ ( V. Sungaila) . Panašiai teisinosi kai nesumokėjo už agurkus prekybos centre. Bukumo įsikūnijimas.

  2. Nijole parašė:

    „Ugdymo priemonės yra perkamos. Ir vaikas iš sąrašo nebus išbrauktas, jo vieta nebus užimta. Bet jeigu tėvai atsisako mokėti, tokiu atveju vieta nebus laikoma, į jo vietą bus priimtas kitas vaikas“, – situaciją komentavo Savivaldybės administracijos direktorė“.
    Taigi, net jei tėvai sumokės ugdymo mokestį , o Nagienė ,Savivaldybės administracijos direktorė , juos išleis savo kurio nors vaiko parsivežimui iš užsienio , o ne ugdymo priemonių pirkimui , tokiu atveju vieta nebus laikoma, į jo vietą bus priimtas kitas vaikas? Nagiene , jeigu kuris nors Jūsų vaikas dar yra užsienyje ir Jūs nenorite leisti savo asmeninių lėšų jų parsivežimui , tai nurodykite savo facebooke savo banko sąskaitos numerį ir tikiuosi gyventojai jums surinks lėšų jų parsigabenimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto