Daugiausia gaisrų kilo atvirose teritorijose

Gaisrai atvirose teritorijose sudaro didžiąją dalį Mažeikių rajone kylančių gaisrų. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Atsižvelgdami į tai, kad Mažeikių rajone didžiąją dalį gaisrų sudaro gaisrai atvirose teritorijose, ugniagesiai gelbėtojai kartu su kitų institucijų darbuotojais vykdo prevencines priemones.

});

Reidai – rajone ir mieste

Įsivyravus sausiems ir karštiems orams, dvi praėjusio savaitgalio dienas Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai rajone vykdė prevencines priemones. Ketvirtadienį kartu su VĮ Valstybinių miškų urėdijos Mažeikių regioninio padalinio miško apsaugos specialistu Pauliumi Gedrimu buvo stebimi Mažeikių rajono miškai, pamiškės, poilsiavietės, apžiūrėtos miškų urėdijos įrengtos mineralizuotos juostos miškuose ir pamiškėse.
Kitą dieną buvo surengtas reidas po Mažeikių apylinkės, Tirkšlių ir Viekšnių seniūnijų lankytinas vietas, stebėtas Mažeikių miesto paplūdimys, Senamiesčio parkas, taip pat – sodininkų bendrijos „Linelis“, „Rasa“, „Raselė“, „Vinkšna“.
Kaip informavo tarnybos vyriausiasis specialistas Mindaugas Gaurilavičius, priešgaisrinės saugos taisyklių pažeidimų reido...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto