Daugiausiai PSDF lėšų skirta sediškiams gydyti

Per pastaruosius dešimtmečius sveikatos sistema rajone pasikeitė – vietoj vienos pagrindinės poliklinikos šiandien veikia aštuonios skirtingos pirminės sveikatos priežiūros paslaugas teikiančios įstaigos. Vido STANKAUS nuotr.

Daugelis mažeikiškių prisimena: dar prieš porą dešimtmečių pirminės sveikatos priežiūros tvarka rajone buvo kitokia nei šiandien – rajono centre, mieste, veikė pagrindinė ir vienintelė poliklinika, po vienu stogu subūrusi skirtingų sričių medicinos specialistus.
Šiandien pirminės sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai išsibarstę po visą savivaldybę. Lyg ir arčiau vartotojo, tačiau nemažai gyventojų skundžiasi, kad tapo sudėtingiau pasiekti medikus ir laiku gauti paslaugas.

});

„Santarvė“ sulaukė skaitytojų prašymo – jie nori daugiau žinoti apie rajone esančias pirminės sveikatos priežiūros įstaigas, jose prisiregistravusius pacientus ir iš valstybės gaunamas lėšas.
Tikimės, kad aiškumo suteiks rajono pirminės sveikatos priežiūros centrų apžvalga ir pagrindinių duomenų analizė, atlikta remiantis Valstybinės ligonių kasos informacija.

Dabar veikia aštuonios...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto