Darželinukai paminėjo pasaulinę maisto dieną

Nuotrauka iš asmeninio albumo

Trečiadienį lopšelio-darželio „Buratinas“ kolektyvas, minėdamas pasaulinę maisto dieną, surengė gerumo akciją „Pyragų diena“. Vaikai su tėveliais iš anksto kepė pyragus, o akcijos metu jais vaišino vieni kitus.


Pyragų gausa

Kadangi maistas yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, šitą dieną „Buratino“ kolektyvas nusprendė  paminėti išskirtinai – kepdamas  pyragus.
Darželinukai su savo šeimomis į darželį sunešė apie 100 įvairių rūšių kepinių. Akcijos organizatorės džiaugėsi, kad auklėtinių tėveliai šią idėją priėmė geranoriškai, aktyviai dalyvavo renginyje. Kiekviena šeima atsinešė po pyragą, o kitos iškepė net po kelis.

Nuotrauka iš asmeninio albumo

Darželio sveikatos priežiūros specialistė Roma Gydrienė „Santarvei“ sakė, jog renginys buvo   darželio vykdomos sveikatos programos dalis.


Pristatė knygą

Šventėje taip pat pristatyta darželinukų šeimų sukurta receptų knyga.
Visą rudenį vaikų tėveliai rašė šeimos receptus ir nešė juos į darželį. Renginio metu pristatyta 105-ių lapų receptų knyga, kurioje kiekvienas vaikas atrado savo mamos rašytą receptą.

Nuotrauka iš asmeninio albumo

„Ši knyga mums labai vertinga, ja naudosimės gamindami patiekalus šventėms ir įvairiems užsiėmimams pamokėlių metu“, – džiaugėsi R. Gydrienė.


Padovanos žaislų sergantiems

Pyragus susirinkusieji ragavo už simbolinį mokestį. Akcijos metu surinktas lėšas įstaigos bendruomenė planuoja panaudoti perkant žaisliukus, kuriuos ketina atiduoti Mažeikių ligoninės vaikų ligų skyriui.
„Per bėdą į ligoninę kartais patenka ir mūsų vaikučiai, todėl nusprendėme aplankyti sergančius vaikus ir padovanoti jiems žaisliukų“, – sakė R. Gydrienė.
Pašnekovė tikino, kad akcijos rezultatai pateisino visus lūkesčius, patenkinti liko ir darželinukai, ir jų tėveliai, o svarbiausia, kad net ir prisivalgę gausybės pyragų bloga sveikata vaikai nesiskundė.

Nuotrauka iš asmeninio albumo

One Reply to “Darželinukai paminėjo pasaulinę maisto dieną”

  1. ... parašė:

    Antraštė tai su klaidom….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*