Debiutinėse rungtynėse – pergalė

Pergale Lietuvos futbolo pirmos lygos čempionatą pradėjo Mažeikių „FK Atmosferos“ futbolininkai – išvykoje jie rezultatu 2:0 įveikė Vilniaus BFA komandą.

Pavojingų momentų nestokojusiose rungtynėse pirmo kėlinio viduryje tolimu smūgiu pasižymėjo mūsų komandos puolėjas iš Australijos Maker Marial Maker, antrą įvartį taip pat pirmame kėlinyje pelnė Pijus Meižis.
„Nuotaika buvo puiki, vyrai žaidė pasiaukojančiai, stengėsi – ir turime pirmą pergalę. Tačiau šios rungtynės baigėsi, mūsų laukia dar ilgas kelias – reikia jau galvoti apie kitą susitikimą“, – kalbėjo komandos treneris Evaldas Razulis.
Antro turo susitikimas vyks jau šeštadienį – Plungėje mūsų ekipa žais su vietos „Babrungu“.
Čempionate varžosi 14 komandų. Balandžio 2 d. namuose „FK Atmosfera“ žais su Kauno „Žalgiriu“ B, tačiau rungtynės vyks be žiūrovų.