Degė automobilis ir ūkinis pastatas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Penktadienio vakarą mieste kilo du gaisrai – degė ūkinis pastatas ir automobilis.
Gaisrų statistika rodo, kad mažėja pernykštės žolės padegimų.

Degė automobilis ir pastatas

Į pirmąjį iškvietimą Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažai išskubėjo pusę šešių vakaro – jiems buvo pranešta, kad automobiliu važiuojant Tirkšlių gatve iš po „Renault Scenic“ kapoto pradėjo veržtis dūmai. Variklio skyriuje kilęs gaisras buvo užgesintas per kelias minutes, apdegė automobilio variklio skyriaus plastmasinės detalės.
Pusę aštuonių vakaro ugniagesių gelbėtojų automobilinės cisternos skubėjo į Birutės gatvę – ten degė ūkinis pastatas. Atvykę ugniagesių ekipažai pamatė, kad jau dega nemažo pastato skardinis stogas. Prie ugnies židinio ugniagesiams teko brautis, ardant vidinę apdailą.
Darbai gaisravietėje užtruko apie tris valandas, per gaisrą nudegė dalis stogo, vandeniu buvo sulietos palėpės patalpos, nuardyta nemaža dalis vidinės apdailos.
Gaisro priežastis tiria tarnybos specialistai.

Pavojus buvo perdėtas

Ankstų pirmadienio rytą pareigūnų ekipažai skubėjo į Gamyklos gatvės 35-ąjį namą – kaimynai pranešė, kad viename bute pilna dūmų, o lovoje – vyras be gyvybės ženklų.
Atvykę ugniagesiai gelbėtojai nustatė, jog pavojus buvo šiek tiek perdėtas – ant viryklės be virėjo priežiūros virti kiaušiniai uždūmino patalpas, o pats buto nuomininkas kietai miegojo. Jį pažadino ugniagesiai, vyrą apžiūrėję medikai jokių sveikatos sutrikimų neaptiko.

Mažėja gaisrų

Ugniagesiai gelbėtojai pažymi, kad Mažeikių rajone trečdaliu sumažėjo gaisrų skaičius – nuo 86 pernai iki 52 šiais metais.
Kaip ir pernai, taip ir šiemet per tokį laikotarpį degė po 4 ūkinius pastatus bei 5 transporto priemones. Tačiau šiemet labai sumažėjo gaisrų atvirose teritorijose skaičius: pernai kilo 41 tokio pobūdžio gaisras, šiais metais – 12.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto