Deginamos šiukšlės vos netapo didelio gaisro priežastimi

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienio vidurdienį neatsargus elgesys su ugnimi galėjo prišaukti nemenką bėdą – deginant šiukšles, vos nesupleškėjo ūkinis pastatas.

Padėjo žmonės

Apie Purvėnuose degantį namelį ugniagesiams gelbėtojams buvo pranešta kelios minutės po vidurdienio.
Kaip vėliau paaiškėjo, netoli ūkinio pastato žmonės degino šiukšles, gūsingas vėjas kibirkštis nešė prie ūkinio pastato stovinčio medinio priestato link, jis užsiliepsnojo.
Kol iš Mažeikių, Laižuvos ir Viekšnių atvyko ugniagesiai gelbėtojai, subėgo žmonės. Kibirais pildami vandenį jie malšino liepsnas, tačiau ugnis netruko įsisukti į šalia esančio ūkinio pastato pastogę.
Medinis priestatas sudegė iki pamatų, o štai ūkinį pastatą pavyko apsaugoti.

Gesino žolę, budėjo prie automobilio

Kiek anksčiau mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai buvo iškviesti gesinti degančios žolės Kurmaičiuose – prie Ventos upės degė apie hektaras žolės ir krūmynų plotas. Su ugnimi teko kovoti apie pusvalandį.
Prieš devintą valandą vakaro sujudimas kilo Tirkšliuose, prie namo S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje. Žmonės pranešė, kad iš prie parduotuvės pastatyto automobilio „Audi“ sklinda dujos, girdisi šniokštimas, yra kvapas, neaišku, kur šeimininkas.
Atvykę ugniagesiai gelbėtojai budėjo įvykio vietoje, kol atvyko automobilio savininkas. Po to automobilinių dujų nuotėkis buvo sustabdytas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto