Dėl „Santarvės taurės“ – atkaklios futbolininkų kovos

„Gabijos“ gimnazijos stadione tęsiasi „Santarvės taurės-2005″ futbolo varžybos.Pirmadienį per trečiąjį turą sporto aistruoliai galėjo stebėti tris susitikimus. Pirmieji į aikštę išbėgo „Gaisrinės“ ir „Katafalko“ komandų futbolininkai. Šiose varžybose pasižymėjo Antanas Bulošas, pelnęs savo komandai tris įvarčius. Savo komandos rezultatą vienu įvarčiu dar padidino Rolandas Baltutis. „Katafalkui“ vieną įvartį pelnė Laimonas Vaitiekaitis. Rungtynės baigėsi gaisrininkų pergale rezultatu 4:1.
Antrosios rungtynės buvo mažiau įtemptos, kadangi „Roventa“ žaidė ne visa sudėtimi ir komandos vartus pasiekė net dvylika „Poilsiautojų“ ekipos įvarčių. Rungtynės taip ir baigėsi – „Roventai“ nepavyko įmušti net garbės įvarčio.
Daugiausia – penkis įvarčius – savo komandai pelnė Aurelijus Kišonas, vienu įvarčiu nuo jo atsiliko Egidijus Tenys, po kartą „Poilsiautojų“ gretose pasižymėjo Valdas Uščinas, Faustas Rozga ir Gintaras Končius.
Labiausia įtemptos tądien buvo trečiosios rungtynės, kuriose susitiko tirkšliškių „Pušyno“ ir „Elektrinės“ žaidėjai.
Pirmąjį kėlinį sėkmė lydėjo „Elektrinę“, kurios žaidėjas Rimantas Stasius įmušė į priešininkų vartus du kamuolius. „Pušynui“ pirmajame kėlinyje įvartį pelnė Vytautas Miltenis.
Įtempta kova tęsėsi ir antrajame kėlinyje. Jame komandos dar pelnė po įvartį: „Elektrinės“ sąskaitą papildė Vidas Daubaris, „Pušyno“ – Darius Uščinas. Už grubų žaidimą „Pušyno“ futbolininkui Egidijui Kaminskui varžybų teisėjas parodė įspėjamąją geltoną kortelę.
Šiandien pavakarę „Elektrinės“ futbolininkai susitiks su „Roventa“, „Pušyno“ komanda varžysis su Sporto mokyklos auklėtiniais – „Grėblių“ futbolininkais, o trečiosiose rungtynėse „Poilsiautojai” pakvies į dvikovą „Gaisrinės“ komandos devintuką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto