Dėl planuojamų ribojimų vairavimo mokyklos kol kas lieka nežinioje

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Būsimiems vairuotojams dabar nerimo dienos – jie nežino, ar po rugsėjo 13-osios, kai įsigalios ribojimai, asmenims, neturintiems galimybių paso, bus galima mokytis vairuoti ir laikyti praktinio vairavimo egzaminą.
Į šį klausimą kol kas negali atsakyti nei vairavimo mokyklų vadovai, nei valstybės įmonė „Regitra“.

Pagal dabar vairavimo mokyklas pasiekusius Lietuvos švietimo ir sporto ministerijos raštus, tęstinius mokymus vykdančios įstaigos, kurioms priskiriamos ir vairavimo mokyklos, ugdymą kontaktiniu būdu galės tęsti tik galimybių pasą turintiems gyventojams.
„Bendraujame su mus kuruojančia Vairavimo mokymo kvalifikacijos kėlimo asociacija ir laukiame aiškumo ir tikslios informacijos. Šiuo metu kategoriškai negalime pasakyti nei taip, nei ne, laukiame išaiškinimų“, – „Santarvei“ sakė vairavimo mokyklos „Mokymo žiedas“ vadovas Alfredas Nicius.
Aiškumo kol kas pasigenda ir viešosios įstaigos „Mažeikių vairuotojų mokymo centro“ vadovė Aida Bliudzukienė. Dėl praktinio vairavimo nuo minėtos datos kol kas – nežinomybė, tačiau, jos nuomone, būsimų vairuotojų diskriminuoti negalima. Jeigu žmogus dėl objektyvių priežasčių (dėl sveikatos problemų) negali skiepytis nuo COVID-19, tai ateityje jam užkirs kelią įsigyti vairuotojo pažymėjimą.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto