Dėl salės nuomos konkurso ketinama kreiptis į STT

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Antradienį Tarybos Antikorupcijos komisijos posėdyje buvo aiškinamasi, ar Mažeikių kultūros centro paskelbtame viešame konkurse dėl salės nuomos ir kino teatro įrengimo galima įžvelgti korupcijos požymių.

Nuomonės skirtingos

Įtarimų dėl galimos korupcijos kilo, kai buvo paviešintas elektroninis susirašinėjimas tarp mero patarėjų ir vilniečiams priklausančios įmonės.
Posėdžio metu išklausę dalį šiame susirašinėjime dalyvavusių asmenų, komisijos nariai turėjo įvertinti, ar yra įžvelgiama korupcijos požymių, paskelbiant ir vykdant viešą patalpų nuomos konkursą.
Balsuojant dėl šio klausimo, komisijos narių dauguma susilaikė, tačiau surinkta medžiaga vis tiek bus perduota Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT).

Įtarimų neišsklaidė

Komisijos posėdis truko daugiau nei dvi valandas, jo metu virė karštos diskusijos dėl paskelbto ir jau į pabaigą einančio viešo konkurso. Jis paskelbtas dėl Mažeikių kultūros centro mažosios salės nuomos, kur tikimasi demonstruoti filmus.
„Santarvė“ jau anksčiau rašė, kad Savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisijos ir Kontrolės komiteto jungtinio posėdžio dalyviai siūlė stabdyti šį konkursą. Toks sprendimas priimtas po to, kai buvo išplatintas elektroninis susirašinėjimas tarp mero patarėjų ir vilniečių įmonės.
Politikų įtarimus, kad minėtas konkursas gali būti neskaidrus, sustiprino ir skubotas jo paskelbimas. Kultūros centras viešą konkursą paskelbė, nesuderinęs su Taryba nei atrankos, nei patalpų nuomos sutarties sąlygų, nors ir buvo įpareigotas tai padaryti.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Dėl salės nuomos konkurso ketinama kreiptis į STT”

  1. Va parašė:

    Sedi kolukio pirmininkas ir svarsto apie korupcija:))) Nebejuokinga Petri.

  2. socdemai, koncervai kt. ervai, emai nu ir kas? parašė:

    Mažeikių miestą, kaip ir Lietuvą valdė ir tie ir anie: socdemai, koncervai kt. ervai, emai nu ir kas?

  3. Fuj parašė:

    Svetimos gėdos jausmas net per ekraną persiduoda… va kas būna, kai pilna valdžia socdemų – visur bando prakišt savus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto