Dėl susirgimų grėsmės dezinfekuojamos laiptinės ir viešasis transportas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Siekdamos užkirsti kelią galimiems susirgimams koronavirusu, mažeikiškės bendrovės imasi saugumo iniciatyvų: pradėta daugiabučių laiptinių dezinfekcija, dezinfekuojamas ir viešasis transportas.

Bendrovė „Mažeikių komunalinis ūkis“ kartu su Mažeikių miesto ir rajono daugiabučių namų administratoriais ėmėsi iniciatyvos – komunalininkų prižiūrimų daugiabučių gyvenamųjų namų laiptinės kartą per savaitę yra dezinfekuojamos. Už tai jų gyventojams papildomai mokėti nereikia.
Pradėta dezinfekuoti ir viešąjį transportą. Bendrovės „Mažeikių autobusų parkas“ direktorius Arvydas Šemeta „Santarvei“ sakė, kad įmonė turi pakankamai dezinfekavimo priemonių.
Pasak direktoriaus, saugos priemonių dėl galimo koronaviruso plitimo imtasi, vadovaujantis iš Susisiekimo ministerijos gautais nurodymais.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Dėl susirgimų grėsmės dezinfekuojamos laiptinės ir viešasis transportas”

 1. Ingai parašė:

  Į Viekšnius jau du metai kaip veža Autobusų parkas, o ne privatininkai.

 2. vairuotojas parašė:

  vairuotojams manau pakanka ir vairavimo ir to kiek ilipes i autobusa koks pijokas isp**a prota, tai kad manau AP turetu pasirupinti autobusu valymais..as pvz dirbu autobuso vairuotoju uzsienyje, ten yra taip: ateini, autobusas visas kaip is salono atrodo, savo valandas atidirbai, autobusa pastatei ir namo, ateini sekancia diena i darba, autobusas vel kaip naujas stovi, visas nuplautas, isvalytas..vairuotojo darbas yra vairuoti ir nesti atsakomybe uz keleivius, o ne galvoti kad baigus vairavima dar minimum pora valandu reikes autobusa piderasinti.. cia mano asmenine nuomone

 3. Patarimas parašė:

  Pirmiausia reikia isdezinfekuoti ponu ir sukciu kabinetus,kad maziau butu skriaudziama Lietuvos Tauta,kad nereiketu begti i uzsienius darbo ieskoti.

 4. Inga parašė:

  Į Viekšnius įprastai važiuoja privatininkų autobusai, tad „Mažeikių AP“ čia ne prie ko…

 5. Be vardo parašė:

  Kokia dezinfekcija? Šiandien važiavau autobusu Viekšniai- Mažeikiai, toks pat nešvarus, kaip ir buvo anksčiau. Kaip smirdėjo nuo nešvaros, taip ir smirdi. Gal pirma reikėtų autobusą iššluoti ir išplauti, o tik po to dezinfekuoti? Įdomu, kas turi pasirūpinti autobusų švara? Autobusų parkas ar vairuotojai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto