Didėja bazinė šilumos kaina

Vidutiniškai dviejų kambarių butui šilumos pabrangimas atsieis apie 1,60 Lt. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Vakar dauguma Savivaldybės tarybos narių pasisakė už suvartotos šilumos energijos kainos padidinimą. Tačiau tie politikai, kurie pasisakė prieš, įsitikinę, kad sprendimas priimtas skubotai ir iki galo neišnagrinėjus argumentų, dėl ko kainos turėtų didėti.
Lemiamą žodį dėl šio sprendimo kitą savaitę turi tarti Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija.
Už šilumos pabrangimą iš dvidešimt vieno Tarybos nario, dalyvavusio posėdyje, pasisakė 16 politikų. „Prieš“ balsavo tik trys Tarybos nariai, du susilaikė.
„Kiekvienas Tarybos narys ar frakcija bei komitetas galėjo išakyti savo pageidavimus. Jei būtų įrodyta, kad kažkas ne taip, būtume galėję kreiptis į Valstybinę kainų ir energetikos kontrolės komisiją, kad siūlomos kainos būtų peržiūrėtos. Tačiau nė vieno pageidavimo nebuvo sulaukta, išskyrus kritiką, kad per mažai informacijos“, – penktadienį sakė Savivaldybės meras Antanas Tenys.
Opozicija mano kitaip.

Apie tai skaitykite šeštadienio „Santarvės“ numeryje.

6 Atsakymai į “Didėja bazinė šilumos kaina”

 1. :) parašė:

  Kovoti su vejo malunais isties yra neimanoma. tai ir baisiausia, kad rajono savivaldybes klerkai neori padeti zmonems. Kurie kazkiek padeda yra vos keli,, o visi kiti tik save liaubsina.
  Per simfonines muzikos koncerta baznycioje. Kas buvo girdejo, vietoj to kad iteiktu visiems nors menka prisiminima koncerto dalyviams, tai savivaldybes ponai vieni kitus kaip beisgaledami gyre, teike vieni kitiems geles.
  Tas pat ir prie EGLUTES iziebimo. Negi rajono zmones nenusipelno egles, kodel reikia iki zemes lenktis orlian gamyklai, kuri tersia ora, ji ne tiek turetu buti dekinga zmonesms. Bet ir cia rajono savivaldybe pries zmones pastato savo atstovus, kurie taip nieko gero zmogui ir nepasako.
  Buvo tikrai grazi programa, tik neaisku kodel reikejo ja gadinti, kam tie savivaldybes sulai gadina nuotaika zmonems. Butu gerai, kad daugiau tokiu graziu programu su savo pasirodymais ir nusikalbejimais nebegadintu nuotaikos zmonems

 2. Daivai Šideikienei parašė:

  Kada pagaliau suaugsi ir nustosi vaidinti Tarybos narę. Per tiek laiko nesugebėjai nei vieno naudingo darbo atlikti Mažeikiams, o tik gaudai tariamą auksinę žuvelę vandenyne. Pradėk dirbti, o ne kovoti su vėjo malūnais.

 3. ujejau parašė:

  kada parasysit;kas atpigo???

 4. Daiva Šideikienė parašė:

  Neseniai Vyriausiosios tarnybinės etikos komisija svarstė keturių mūsų Tarybos narių Sigutės Bernotienės Judytos Čejauskienės, Ingridos Braziulienės ir Pauliaus Aurylos elgesį dėl balsavimo, nustatant švietimo įstaigos vadovams tarnybinio atlyginimo koeficientą.
  Komisija atsižvelgė į tai, kad Tarybos nariai ( visi pedagogai !!! , o trys Tarybos nariai yra ir mūsų Etikos komisijos sudėtyje) buvo klaidingai įsitikinę, jog balsuoja už pastoviąją švietimo ir mokslo ministro nustatytą švietimo įstaigų vadovų tarnybinio atlyginimo koeficiento dalį, todėl rekomendavo ateityje Taryboje nusišalinti nuo svarstymo klausimų ir priėmimo sprendimų, kurie susiję su jų tiesioginių darbdavių interesais.
  Todėl tik galima pamąstyti ,kiek dar yra tokių Tarybos narių ir už kokius Tarybos sprendimus šie Tarybos nariai S.Bernotienė, J. Čejauskienė, I.Braziulienė ir P.Auryla savo klaidingu įsitikinimu balsavo neteisingai.

 5. Negerai parašė:

  Lietuvos Žmogaus Teisių Asociacija sprendžia tokius klausimus, jei turit nusiskundimų, galite parašyti dėl kainų, kol dar nepadidino, atvažiuos, patikrins,ar tikrai taip nuostolingai ir dirba. Rašykit adresu: Laisvės pr. 60, LT-05120 Vilnius

 6. vatas parašė:

  Ar nelaikas keisti gen. direktoriu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto