Didelio būrio mažeikiškių čempionatas nepritraukė

Po čempionato apdovanojimų – bendra nugalėtojų ir prizininkų nuotrauka.
Nuotr. iš klubo archyvo 

Po dvejų metų pertraukos surengtas Mažeikių rajono rankų lenkimo čempionatas didelio sportininkų dėmesio nesulaukė. Komandinėje įskaitoje mažeikiškiai nusileido Radviliškio rankų lenkikams, moterų grupėje mūsų savivaldybės atstovių nebuvo.

});

Dominavo pasaulio vicečempionas

23-iasis rajono rankų lenkimo čempionatas, kuris pastaruosius dvejus metus nevyko dėl pandemijos, savaitgalį sutraukė keturias dešimtis dalyvių. Jie varžėsi jaunimo ir suaugusiųjų grupėse, savo jėgas taip pat galėjo išbandyti ir mėgėjai, kurie nedalyvauja šalies čempionatuose.

Vienas iš turnyro organizatorių, „Mažeikių švyturio“ treneris Benjaminas Milis „Santarvei“ sakė, kad nors viešojoje erdvėje buvo dalijamasi, jog mūsų miesto sportininkai dalyvaus gausiai, tačiau registracija vyko vangiai. Norint pagausinti dalyvių skaičių, buvo rengiamos atviros pirmenybės, tad turnyre dalyvavo rankų lenkikai iš Radviliškio ir Kuršėnų.

Šiose pirmenybėse aukštą klasę pademonstravo spalį pasaulio jaunimo rankų lenkimo...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto