Didelių gaisrų per šventes išvengta

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Per praėjusias šventes rimčiausias Mažeikių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje užfiksuotas incidentas įvyko ketvirtadienį. Žmonių budrumo ir organizuotumo dėka gaisro išvengta.

Smilko spaliai

Ketvirtadienį, po vienuoliktos valandos, ugniagesiams gelbėtojams buvo pranešta, kad Krakiuose, viename iš Pauliankos gatvės namų, iš po namo stogo rūksta dūmai. Kaip vėliau paaiškėjo, nuo įkaitusio kamino palėpėje pradėjo smilkti spaliai ir sukėlė gaisro pavojų.
Iki atvykstant ugniagesių ekipažams, gyventojai nuardė mūrinę sienos dalį ir gesino spalius, pildami vandenį. Galutinai gaisrą užgesino atvykęs Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažas.
Du smulkūs gaisrai rajono ugniagesių gelbėtojų buvo užgesinti tą pačią dieną – apie ketvirtą  valandą po pietų Žiogaičiuose degė prie konteinerio sukrautos padangos, o apie pusę dešimtos vakaro – šiukšlių konteineris ties Naftininkų gatvės 4-uoju namu.

Nenorėjo įleisti pareigūnų

Į du iškvietimus ugniagesiai gelbėtojai vyko ir trečiadienį: pareigūnų ekipažas budėjo prie namo Žagarėlės gatvėje, kol kamine išdegė suodžiai, o Sodų gatvėje padėjo policijai.
Apie ketvirtą valandą po pietų buvo pranešta, kad viename šios gatvės butų vyksta šeimyninis konfliktas, bet pareigūnams durų niekas neatidaro. Ugniagesiai laužtuvu atidarė duris ir į patalpas įleido policijos pareigūnus.
Nustatyta, kad 58-erių metų neblaivus (3,34 promilės girtumo) vyriškis bute smaugė savo penkeriais metais vyresnę sugyventinę.
Per šiuos metus mažeikiškiai jau įvykdė 152 gelbėjimo darbus (pernai – 162), iš jų 48 – susijusius su pagalba specialiosioms tarnyboms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto