Didžiausia mažeikiškės patirtis – laidos „virtuvė“

Laidos, kurioje dalyvavo Jūratė Šeštakauskaitė, įrašą televizijos žiūrovai pamatys tik vasario mėnesį. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Sodų vidurinės mokyklos dvyliktokė Jūratė Šeštakauskaitė dalyvavo Lietuvos televizijos laidoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“. Tai antra šio projekto dalyvė iš šios mokyklos. 

Kartu su savo mokine ir auklėtine į televizijos studiją vyko mokytoja Judyta Čejauskienė bei dešimties klasiokų – 12 A klasės mokinių palaikymo komanda.
Laidos metu Jūratė pasakojo, kad ji dainuoja, groja gitara ir pianinu, mėgsta tiksliuosius mokslus, o ypač chemiją, daug keliauja, tiki Lietuvos ateitimi, o norėdama nusiraminti siuvinėja kryželiu. Savo ateitį mergina sieja su chemija, todėl ir užduotys, susijusios su šiuo mokslu, jai buvo prie širdies.
„Tačiau pats didžiausias turtas, įgytas laidos metu, – patirtis. Pamatyti visą filmavimo „virtuvę“ ir dar joje dalyvauti – neįkainojamas įspūdis“, – džiaugėsi Jūratė.
Į pusfinalį mažeikiškė nepateko.
Mokytoja J. Čejauskienė pasakojo, kad klausimai buvo gana sunkūs, smulkmeniški, moksliški, labiau iš tiksliųjų mokslų srities.
„Klausimai tikrai ne iš gyvenimo, reikalaujantys daug chemijos, fizikos, biologijos, šiek tiek istorijos žinių. Gal net ne į visus ir mokytojai atsakytų“, – tikino J. Čejauskienė.
Laidos įrašą televizijos žiūrovai pamatys tik vasario mėnesį. Pirmoji iš Sodų vidurinės mokyklos laidoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ dalyvavo septintokė Ieva Akimovaitė.
Į šią laidą mokiniai gali patekti užpildę anketas. Jūratė ją užpildė savarankiškai, niekieno neraginama.
Dalyvavimas televizijos projekte Jūratei Šeštakauskaitei įsimins ilgam.

 

One Reply to “Didžiausia mažeikiškės patirtis – laidos „virtuvė“”

  1. Mara parašė:

    Ristic Licni osecaj i mera svrati . Da, to je najblize definiciji umetnosti koju bih ja prihvatio. Ipak, verujem, slozices se da simpaticne opaske, kao sto je ta Mikina, nisu isto sto i njegova poezija.Poezija stvara licni osecaj, autenticno videnje sveta. Ne znam da li peglanje kosulje nosi sobom tako veliki sadrzaj Ja zaista mislim na umetnost u znacenju koje ta rec ima vekovima.Pri cemu je jasno da je i sama umetnost prolazila kroz razlicite mene i periode koji su cesto bili u zavadi .UN:F [1.9.0_1079]please wait…UN:F [1.9.0_1079](from 0 votes)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto