Dingsta vyriškiai ir paaugliai

Romualdas Viktoravicius

Spalio mėnesį mažeikiškiai policijos pareigūnai vykdė septynias rajono gyventojų paieškas, kurios baigėsi sėkmingai.
Šiuo metu policija ieško anksčiau dingusio mūsų rajono gyventojo.

Atrado operatyviai

Trečiadienio popietę į namus Miško gatvėje grįžę giminaičiai pasigedo 37-erių metų vyro. Buvo įtariama, kad jis iš namų išėjo apie septintą valandą ryto. Nerimą kėlė tai, kad vyriškis turi negalią. Ant kojų buvo sukeltos tarnybos, paskelbta paieška, kuri jau tą patį vakarą baigėsi sėkmingai – mažeikiškis buvo rastas kaimyninėje šalyje.
Praėjusio penktadienio vakarą pareigūnai buvo informuoti, kad iš namų Pavenčių gatvėje dar spalio 13 d. išėjo ir dingo 44-erių metų mažeikiškis. Paieška ilgai netruko – jau tą pačią naktį buvo pranešta, kad vyras atsirado.

Pasibasto ir sugrįžta

Spalio pradžioje buvo skelbtos keturios nepilnamečių paieškos. Vieno dvylikamečio paieška skelbta du kartus: spalio 9 d. jis su keturiolikmete išėjo iš namų Gamyklos gatvėje ir sugrįžo po poros dienų, spalio 12 d. vėl išėjo ir vėl parsirado namo.
Pareigūnai taip pat ieškojo iš namų Kurmaičiuose išėjusios ir dingusios trylikametės. Vaikus vienijo tai, kad jie iš namų išeina ir negrįžta jau ne pirmą kartą.
„Vos išgirdę griežtesnį tėvų žodį šie vaikai paprasčiausiai išeina ir dingsta porai dienų, po to parsiranda. Ką jie veikia tomis dienomis? Laiką leidžia mieste su draugais, o kai tai nusibosta, grįžta į namus“, – pasakojo pareigūnai.
Spalio pradžioje policija ieškojo dviejų suaugusių mažeikiškių – 47-erių metų Gamyklos gatvės gyventojo ir neįgalaus 45-erių metų vyriškio iš J. Tumo-Vaižganto gatvės. Abu vyrai rasti.

Ieško dingusiojo

Trečiadienį Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai kreipėsi į visuomenę, prašydami pagalbos dėl anksčiau dingusio ir vis dar ieškomo 55-erių metų mažeikiškio Romualdo Viktoravičiaus (žr. nuotraukoje).
Asmenų, galinčių suteikti vertingos informacijos apie dingusį asmenį ar žinančių šio vyro buvimo vietą, pareigūnai prašo pranešti Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniajam tyrėjui Pauliui Motuzai, tel. 8 602 64 520 arba elektroniniu paštu [email protected]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*