Diskiniai skutikai yra pagalbininkai, kurie sutaupo ne tik pinigų, bet ir laiko

Sunkusis diskinis skutikas

Sėja yra vienas iš svarbiausių augalininkystės ūkio darbų. Todėl ji turi būti aukštos kokybės. Atkreipkite dėmesį, nes nuo to priklauso būsimas derlius, nes sėja yra vienas pagrindinių ūkio darbų, kuriuos turite atlikti. Norint pasiekti aukščiausių rezultatų, kuriuos reikia parodyti ir daug pastangų, būtina paruošti dirvą sodinimui, įterpti sėklas į tą patį gylį. Tai daryti gali neatrodyti taip svarbu, bet tikrai kiekvienas žingsnis yra būtinas, kad derlius būtų geras ir saugus.

Sėjos technikos nuolat keičiasi. Populiariausia – tradicinė sėja

Pirmiausia dirva suariama, po to vieną ar kelis kartus grėbiama į gumulą ir į paruoštą dirvą išberiamos sėklos. Ši technika yra pati brangiausia laiko ir sąnaudų prasme, todėl padidėja derliaus nuėmimo sąnaudos. Todėl ūkininkai ieško sprendimų, kaip sumažinti išlaidas. Vienas iš būdų sumažinti išlaidas – pakeisti tradicinius ūkininkavimo būdus. Visos šios technologijos kažkiek mažina sąnaudas, tačiau moneta turi ir kitą pusę: joms reikia brangių žemdirbystės ir sėjos įrankių, o joms įsigyti – daug pinigų.
Arba gali būti naudojamas kitas būdas sumažinti praėjimų per žemę skaičių. Įprastose sėjamosiose naudojamos esamos jungtys su lauko kultivatoriais. Šis metodas reikalauja mažiau papildomų investicijų. Kombinuoti sodintuvai sutaupo pinigų, nes leidžia sėti tiesiai į ariamąją arba lengvai įdirbtą dirvą. Kombinuoti įrenginiai sumažina: darbo laiką, techninį nusidėvėjimą ir sąnaudas, užtikrina gerą sėjos kokybę ir palaiko aukštą dirvos drėgmę.

Diskiniai skutikai gali palengvinti jūsų darbą ir sutaupyti pinigų

Diskiniai skutikai Qualidisc Farmer yra kultivatoriaus versija, skirta sekliam darbui, tinkama silpnesniems iki 10 cm gylio traktoriams. Palyginti su senesniu Qualidisc, šie skutikai yra apie 15 % lengvesni, o tai reiškia, kad jie turi mažiau traukimo ir kėlimo galios. Kverneland Qualidisc Farmer diskinių skutikų darbinis plotis yra nuo 2 iki 6 m. Kūginis diskas užtikrina gerą disko įdubimą ir pastovų atakos kampą net ir sumažinus disko skersmenį. Siekdama maksimaliai prailginti šių diskų tarnavimo laiką, Kverneland padidino šių diskų kietumą nuo 160 kg/mm2 iki 200 kg/mm2.

Diskinis skutikas
Diskinis skutikas-skutiklis

Kiekvieno disko individuali apsauga ir atrama užtikrina puikų dirvožemio dauginimąsi ir apsaugo nuo kliūčių dirvoje. Darbiniai diskai montuojami ant uždarų stebulių, o tai reiškia, kad darbiniai diskai sumontuoti gamykloje ir sutepti ir nereikalauja jokios papildomos priežiūros. Kultivatoriams, kurių darbinis plotis nuo 2,5 m iki 4,0 m, galima užsakyti važiuoklę transportavimui keliais, o tai ypač patogu vežant tolimais atstumais arba naudojant mažos galios traktorius. Diskinius skutikus galite rasti čia.

Noraginiai skutikai ir kodėl juos rinktis savo ūkyje?

Noraginis skutikas yra mašina, naudojama dirvai įdirbti. Prietaisą galima naudoti ant visų tipų dirvožemio. Pagrindinė užduotis – po derliaus nuėmimo pasėti lauko ražienas. Darbinis gylis iki 15 cm (su šoniniais noragėliais) arba 30 cm (be šoninių noragėlių). Standartinė komplektacija: dvi eilės noragėlių stulpelių su 35 × 35 mm spirale (APS) arba 60 × 25 mm (AP), diskinis stulpelis Ø460, vamzdinis volas Ø550 ir mechaninis darbinio gylio reguliavimas.

„Audrokesta“geriausias pasirinkimas Jums ir Jūsų ūkiui, tad atvykite ir įsigykite. Viskas prekes galite rasti kataloguose, dėl to apsidairykite ir išsirinkite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto