Diskusija dėl dezinfekcijos tęsiasi: kai kas įžvelgia teisių pažeidimą

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Viešoje erdvėje nesibaigia mažeikiškių diskusijos dėl daugiabučių gyvenamųjų namų laiptinių dezinfekcijos.
„Santarvė“ jau rašė apie nepasitenkinimą, kilusį dėl mokesčio už šią paslaugą ir jos kokybės.
Sulaukėme naujų klausimų. Gyventojai suabejojo: ar iš viso be jų pritarimo buvo galima dezinfekuoti laiptines.

Paslaugą užsakė administratoriai

Kad daugiabučių namų laiptinės buvo dezinfekuojamos neatsiklausus gyventojų, neneigė nei „Tavo pastogė“, nei „Admituras“ – bendrovės, administruojančios daugelį mūsų rajono daugiabučių gyvenamųjų namų. Jų vadovai teigė, kad toks buvo Savivaldybės ekstremalios situacijos valdymo komisijos nurodymas, kurį administratoriai turėjo vykdyti.
Savivaldybės ekstremalių situacijų valdymo komisijos pirmininkė, Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė „Santarvei“ sakė, kad jau pirmajame komisijos posėdyje, kuris vyko kovo 15 d., administratoriai ir bendrovė „Mažeikių komunalinis ūkis“ buvo įpareigoti profilaktiškai valyti ir dezinfekuoti gyvenamųjų namų laiptines.
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Telšių departamento direktorė Giedrė Ligeikienė „Santarvę“ patikino: iš Mažeikių skundų dėl dezinfekcijos paslaugos negauta. Jeigu kyla kokių problemų dėl teikiamos paslaugos, ji patarė kreiptis į jų departamentą.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Diskusija dėl dezinfekcijos tęsiasi: kai kas įžvelgia teisių pažeidimą”

  1. Alma parašė:

    Geriau tarakonus isdezinfekuotu, visur apstu

  2. Anupras parašė:

    Jeigu Savivaldybei skirtos lėšos kovai su pandemija, tai iš tų lėšų manau, buvo galima ir laiptines dezinfekuoti, o ne vien tik brangiausiuose viešbučiuose apgyvendinti, maitinti, transportuoti emigrantus, skraidinti vieną žmogų iš JAV už tuos pinigus ir kt. Turėtų Savivaldybė daugiau rūpintis per pandemiją Mažeikių rajono gyventojais, kurie moka mokesčius, o ne keliais atskalūnais emigrantais, kurie mokesčius moka svečiose šalyse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto