Draugiškų rungtynių maratonas baigtas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pasirengimą naujam Nacionalinės krepšinio lygos sezonui baigė „Mažeikių“ krepšininkai. Jie žaidė trejas draugiškas rungtynes, dvejose turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Pralaimėta LKL klubui ir latviams

Trečiadienį išvykoje mūsų komanda susikovė su Latvijos aukščiausioje krepšinio lygoje rungtyniaujančia Liepojos „Triobet“ komanda ir po atkaklios dvikovos pralaimėjo rezultatu 75:77. Šiose rungtynėse ekipą į priekį vedė Arvydas Gydra, pelnęs 24 taškus.
Penktadienį mažeikiškiai namuose žaidė su Nacionalinėje krepšinio lygoje debiutuojančiais „Telšiais“. Dvikovą rezultatu 70:66 laimėjo mažeikiškiai, daugiausiai taškų mūsų ekipai pelnė du Šarūnai: Š. Beniušis – 12 taškų, Š. Vingelis – tašku mažiau.
Paskutinėse draugiškose rungtynėse šeštadienį „Mažeikiai“ neatsilaikė prieš „Šiaulius“ – pralaimėta rezultatu 67:92. Ir vėl taiklumu blykstelėjo Arvydas Gydra, pelnęs 19 taškų.

Laukia pirmenybių startas

„Latvijoje iš pradžių leidome varžovams susikrauti didelį pranašumą, po to jį ištirpdėme, „grįžome į žaidimą“ ir intriga buvo iki pat rungtynių pabaigos. Šiauliuose gerai sužaidėme pirmus du kėlinius, tačiau antroje rungtynių pusėje pasijuto nuovargis, nes per kelias dienas žaidėme jau trečiąsias rungtynes, tad ir nusileidome tokiu dideliu skirtumu“, – apie rungtynes kalbėjo komandos vyriausiasis treneris Aloyzas Rudys.
Jau šį savaitgalį mažeikiškiai pradės naująjį NKL sezoną – penktadienį išvykoje žais su lygos vicečempionu Molėtų „Ežerūnu-Kariu“, o šeštadienį Mažeikiuose – su lygos čempione Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservisu“.
„Draugiškų rungtynių metu išbandėme savo jėgas su lygos čempionais, debiutantais ir vidutiniokais. Rungtynės parodė, kad komandos yra apylygės ir pergales lems nusiteikimas kovai, varžovų analizė bei sportinė sėkmė.
Per likusį laiką tik dar kiek bandysime nušlifuoti derinius, o po to jau stosime į startą. Čempionatas ilgas, dalyvauja keturiolika ekipų, tikimės, kad pavyks įsivažiuoti“, – kalbėjo A. Rudys.

One Reply to “Draugiškų rungtynių maratonas baigtas”

  1. fanas parašė:

    kaip del pastiprinimo?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto