Du girti vairuotojai – dvi avarijos

Nuotr. iš mediakatalogas.lt

Didelės baudos ir vairuotojo pažymėjimo netekimas – šios priemonės vis dar neduoda norimo rezultato. Vien šios savaitės pradžioje du neblaivūs vairuotojai sukėlė avarijas. Laimei, žmonės jose nenukentėjo.

Pirmadienį, apie septintą valandą vakaro, skubios pagalbos telefonu 112 buvo pranešta, kad Lėtenių apylinkėse nuo kelio nuvažiavo automobilis „Opel Zafira“. Pirmasis į avarijos vietą atvyko rajone budėjęs Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų ekipažas. Jie nustatė, kad prie automobilio vairo buvęs 26-erių metų vaikinas neblaivus – alkoholio tikrintuvas parodė 2,15 promilės girtumą. Dėl šio įvykio Mažeikių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kito „Opel Zafira“ automobilio vairuotojas į eismo įvykį pateko antradienį, apie septintą valandą vakaro, Skuodo ir Ašvos gatvių sankirtoje. Pirminiais policijos duomenimis, jo vairuojamas automobilis suko į kairę ir nepraleido tiesiai važiavusio automobilio BMW. Po eismo įvykio jo kaltininkui nustatytas 0,88 promilės girtumas.
Po avarijos ant važiuojamosios kelio dalies išsiliejo tepalai, Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai teršalus surinko bei nušlavė kelio dangą nuo duženų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*