Du jėgos trikovininko pasirodymai – šeši medaliai

Edvinas Arefjevas su iškovotais medaliais. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Po dviejų savaitgalių startų Lietuvoje ir Švedijoje – šeši medaliai. Taip Tarptautinės trikovės federacijos rengiamose varžybose pasirodė mažeikiškis Edvinas Arefjevas.
Federacijos rengiamame Lietuvos jėgos trikovės čempionate be specialios aprangos, kuris vyko Kaune, mažeikiškis startavo svorio kategorijoje iki 100 kilogramų. Pritūpęs su 255 kg sveriančia štanga, išspaudęs 152,5 kg ir atkėlęs nuo pakylos 272,5 kg štangą E. Arefjevas savo kategorijoje užėmė trečią vietą, liko antras štangos spaudimo rungtyje, tokį pat medalį pelnė ir rungtyje „spaudimas+trauka“.
„Trečiu bandymu mėginau pritūpti su 270 kg sveriančia štanga. Tai būtų buvęs šalies rekordas, bet jau antrus metus iš eilės šis svoris nepakluso. Rekordą tikiuosi sumušti kitąmet. Iki aukštesnių vietų trūko nedaug, apie 20 kilogramų, bet noras pagerinti pritūpimo rekordą atėmė ir kilogramų, ir jėgų kovoti dėl čempiono titulo“, – pasakojo E. Arefjevas.
Po savaitės Švedijos mieste Heldemoroje vykusiame čempionate mažeikiškis iškovojo tris bronzos apdovanojimus – jėgos trikovės, štangos spaudimo ir atkėlimo rungtyse.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto