Duobėtiems kiemams kelininkų dar teks palaukti

Ne vienas privažiavimo prie daugiabučio namo kelias atrodo panašiai, kaip šis, esantis Naftininkų gatvėje. Agnės GRABAUSKAITĖS nuotrauka

Labiausiai miestiečius automobilininkus jaudinantis klausimas – kada bus sutvarkytos privažiavimų prie daugiabučių namų keliuose esančios duobės – kol kas lieka be atsakymo.


Akligatvių remontas – vėlesniu laiku 

Prioritetas, kaip ir ankstesniais metais, kai prasidėjo kelininkų darbų mieste sezonas, buvo skirtas miesto gatvėse po žiemos atsiradusioms išdaužoms tvarkyti. 
„Šioje stadijoje buvome numatę, kad sutvarkysime duobes visuose privažiavimuose prie daugiabučių namų mieste, tačiau jau dabar aišku, jog rudenį pirmenybė bus teikiama tiems keliams kiemuose, kuriais yra  privažiuojama ne prie vieno, o prie dviejų ar trijų daugiabučių. Tuo tarpu paskutinėje eilėje liks įvažiavimai prie vieno daugiabučio“, – sakė rajono Savivaldybės vietinio ūkio skyriaus vedėjas Alfonsas Žiulpa.
Nors vedėjas pripažino, kad daugelyje kiemų po kosmetinio remonto padėtis pagerės tik trumpam, ištisinio asfaltavimo kiemuose tikrai nebus, tam paprasčiausiai nėra lėšų.


Laukia finansavimo 

Pasak A. Žiulpos, šiuo metu privažiavimo kelių duobėms užtaisyti yra likę tik aštuoni tūkstančiai litų. 
„Laukiame papildomo finansavimo iš Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų, pateiksime skaičius ir prašysime rajono Tarybos skirti lėšų kiemų duobių lopymui. Tam mažiausiai reikėtų apie aštuoniasdešimties tūkstančių litų. Nors sutartis su kelininkais galioja visus metus, norėtume šiuos darbus atlikti kuo greičiau, kol orai tinkami išdaužų tvarkymui“, – kalbėjo skyriaus vedėjas.
„Su kelininkais deriname pirminių darbų sąrašą, pirmiausia techniką siųsime ten, kur kelio būklė ypač tragiška. Tokių kiemų sąrašai sutvarkyti – pirmą kartą apžiūrėjome visus privažiavimų prie daugiabučių kelius dar pavasarį, vasarą pervažiavome visą miestą dar kartą, tad darbo frontas tikrai žinomas, laukiame tik finansavimo“, – tvirtino Vietinio ūkio skyriaus vyriausioji specialistė Vaida Kosienė.
Pasak Savivaldybės specialistų, tvarkydami duobes pagrindinėse miesto gatvėse, kelininkai užtaisydavo ir prie pat įvažiavimų į kiemus esančias duobes.

7 Atsakymai į “Duobėtiems kiemams kelininkų dar teks palaukti”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Nesuprantama,ko reikia laukti? Nejaugi musu miesta puosia duobeti kiemai ir salikeles? Kaip,kazin atrodo musu miesto sveciams? Aisku viena,netikes musu Miesto vadovas! Visada didziavausi tu laiku musu miesto vadovu,ponu St.Giedraiciu. Tikrai buvo tvarkinga ir jis stengesi del Mazeikiu miesto.

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Išeik, Žulpa, iš kabineto ir apsidairyk Mažeikių m. kiemuose. Baisu. Aišku, kai kasdien važinėji valdišku automobiliu ir nosies nekiši į daugiabučių kiemus- kitokį vaizdą susidarai. Be to tuos vadinamus kelių remontininkus prižiūrėti ir auklėti reikai. Kokia nauda, jei asfaltą beria tiesiai į duobę, jos tinkamai neparuošę? T.y. duobės kraštai nefrezuoti, dulkės nevalytos, bitumo neužpila, ar dar blogiau- pila tiesiai į vandeniu apsentą duobę. Toks lopas tik pusę žiemos teailaiko. Ar sunku viską padaryti tinkamai? Priežiūrai tai tikrai daug lėšų nereikia…

 3. nenadui parašė:

  Sutvarkys tada, kei nedės „šašų“, o ims ir išasfaltuos. Tarp kitko, eilėje kiemų žmonės patys pasididino ar įsirengė stovėjimo aikšteles, o savivaldybės žadėtos pagalbos jas išasfaltuojant laukiama jau keletą metų.

 4. nu nu parašė:

  klausik nenado , jai pas tave sutvarke tai nereiskes kad pas visus sutvarkyta,nebuk mandresni uz kitus atsirado mat gurutis lita nepridejas vaidini dar cia

 5. nenado lia lia parašė:

  ko jus tokie visi kiaurai nepatenkinti as tai tik galiu pagirt bahuriukus etg visus kiemus sutvarke

 6. Tadas parašė:

  Laukiam rudens, kur asfalto šmotelį galės įmesti į vandenį. Kaip buvo pernai, užpernai ir visada.

 7. valdininkams parašė:

  akcizus mokek ,mokescius mokek paveluosi iskart delspinigiais ar antstoliais grasina ,o kur paslaugos uz tai?Mokekit jus delspinigius gyventojams o uz duobetus kiemus denkit autoremonto islaidoas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto