Dvi švietimo įstaigos mokslo metus pradės su naujais vadovais

Rolandas Volkovas, daugiau nei metus dirbęs Sodų pagrindinės mokyklos direktoriumi, „Santarvei“ sakė: kitą mokyklą pasirinko tam, kad tobulėtų, augtų kaip vadovas.
Ingrida Mažeikienė paskutinius kelerius metus laikinai ėjo Krakių pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigas – įstaigai vadovavo iki mokyklos uždarymo.
Nuotr. iš redakcijos archyvo

Po kelerių metų pertraukos lopšeliui-darželiui „Gintarėlis“ bus paskirtas nuolatinis vadovas. Įstaigai vadovaus Ingrida Mažeikienė. Prie Pavasario pagrindinės mokyklos vairo stos Rolandas Volkovas. Pretendentai, laimėję konkursus, ugdymo įstaigoms pradės vadovauti, kai Mažeikių rajono savivaldybės administracija sulauks pažymų iš Specialiųjų tyrimų tarnybos dėl jų tinkamumo šioms pareigoms.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

10 Atsakymų į “Dvi švietimo įstaigos mokslo metus pradės su naujais vadovais”

 1. Jazminas parašė:

  Jei jau direktorius bėga iš mokyklos, Sodus galima pradėti ardyti plyta po plytos. Kokių vilčių dar tikisi savivaldybė iš jos? kad apsireikš pranašas ir mokykla stebuklingai atsigaus? Ji per vienos direktorės sistemingą naikinimą buvo tiek nualinta, tiek sugadinta, kad jos neatstatys jau niekas. GRIAUTI. Iš lidlo daugiau naudos toje vietoje būtų, pažiūrėkit kiek kiemų aplink – biudžetas pildysis kaip reikiant.

 2. Ane? parašė:

  Mokytojai gaus darbą kitur? Tikrai? Gal kas matė, kiek ir kokių mokytojų Mažeikiuose trūksta? Tačiau kartais naudinga ir bedarbiais pabūti, protas prašviesėja

 3. ??? parašė:

  Sodų mokyklos nebeliks, o tos mokyklos labai geri mokytojai, kaip rašoma spaudoje papildys kitas mokyklas ir pakels jų pedagoginį lygį.

 4. Anonimas parašė:

  Sodų mokykla išnyks, tačiau kaip buvo rašoma spaudoje, kad labai geri šios mokyklos mokytojai papildys kitų mokyklų kolektyvus ir pakels jų mokyklų pedagogų lygį.

 5. Mazeikiete parašė:

  lidl naujas galetu buti

 6. Juokas ima parašė:

  Volkovo išsilavinimas? Karate meistras :))))

 7. Asaas parašė:

  O tokia mokykla buvo, ne vienas ją baigęs manau ir žiūrėk tuoj uždaryta bus. Vieta gera galima vietoj mokyklos ka nors pasatyt ????

 8. Mažeikiškė parašė:

  Lauksime jaunesnės kartos vadovų ir kitose mokyklose. Sėkmės naujai pradedantiems. Dabar jūsų laikas. Tegul tose mokyklose gyvuoja pagarba vaikui, mokytojui, tėvams.

 9. Va tep parašė:

  Iš Sodų mokyklos visi bėga kaip žiurkės iš skęstančio laivo

 10. GERS parašė:

  Volkovas, kur jau ne ,pasirinko, nes zino,kad sodams viskas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*