Dvidešimtmečių rinktinės žaidėjas: apie Europos pirmenybes, JAV studentų krepšinį ir save

Pasak trenerio Vidmanto Berčio (kairėje), Edvinas visada pasižymėjo kovotojo savybėmis ir tikslo siekimu. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Lietuvos dvidešimtmečių krepšinio rinktinė Europos pirmenybėse pasidabino sidabro medaliais.
Jos gretose žaidė ir buvęs Mažeikių sporto mokyklos komandos lyderis Edvinas Rupkus.

Suomijoje vykusiame dvidešimtmečių krepšininkų finalo rungtynėse Ispanijos bendraamžiai lietuvius pranoko rezultatu 68:55. Paskutinėse rungtynėse Edvinas Rupkus pelnė septynis taškus ir atkovojo tris kamuolius.
„Finale galėjome triumfuoti ir mes, tačiau ne visai išpildėme trenerio nurodymus, nesužaidėme pagal jo sudarytą žaidimo planą bei, aišku, nuo mūsų nusisuko ir sportinė Fortūna. Nors iš tiesų šiose rungtynėse ispanai buvo vertesni pergalės“, – apie rungtynes „Santarvei“ pasakojo krepšininkas, šiuo metu studijuojantis Jungtinėse Amerikos Valstijose.
Dvidešimtmetis 192 centimetrų ūgio žaidėjas šalies rinktinės sudėtyje pirmenybėse žaidė visas septynerias rungtynes, vidutiniškai po aštuoniolika minučių. Per tą laiką E. Rupkus pelnydavo po 6,3 taško ir atkovodavo po 2,4 kamuolio.
Edvinas savo pasirodymu liko patenkintas, pasak sportininko, žinant, kad, tik atvykus į rinktinės stovyklą, pagrindinis komandos tikslas ir noras buvo patekti į dvyliktuką, lietuviams pasisekė visu šimtu procentų.
Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto