Dviejų avarijų aplinkybės paaiškėtų padedant visuomenei

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Po praėjusią savaitę rajone įvykusių dviejų avarijų policijos pareigūnai atlieka tyrimus. Policijai būtina ir visuomenės pagalba.

Vienas iš eismo įvykių užfiksuotas sausio 18 d., apie aštuntą valandą ryto, Gamyklos gatvėje esančioje nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje. Automobilis „Toyota Corolla Verso“ kliudė per perėją ėjusią moterį. Vairuotojas sustojo ir laukė policijos, o nukentėjusioji iš įvykio vietos pasišalino, nepranešusi policijai.
Asmenų, mačiusių šį eismo įvykį ar pasišalinusią moterį bei galinčių suteikti naudingos informacijos, ypač vairuotojų, automobiliuose turinčių vaizdo registratorius, pareigūnai prašo susisiekti su Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėja Jurga Daukintaite-Sluckuviene tel. 8 672 29268 arba atvykti į Mažeikių rajono policijos komisariatą.
Kita avarija, dėl kurios pradėtas tyrimas, įvyko sausio 20 d., apie šeštą valandą vakaro, Kruciuose. Nežinomos markės automobilio vairuotojas nepasirinko saugaus greičio, nuvažiavo nuo kelio į kairę pusę, kai kelio vingis suko į dešinę, atsitrenkė į šalikelėje buvusį interneto mazgą bei jį apgadino. Vairuotojas iš įvykio vietos pasišalino, automobilio markė, spalva bei valstybinio numerio ženklai nežinomi.
Šiuo atveju asmenų, galinčių suteikti informacijos, prašoma skambinti Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniajai tyrėjai Lijanai Priedininkienei tel. 8 675 10 768 arba atvykti į komisariatą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto