Dviejuose turnyruose dziudo atstovai pelnė medalius

Po turnyro „Saldus dziudo 2023“: Indrė Pocevičiūtė, Dovaldas Bukauskas, treneris Viktoras Anglickis ir Daria Chechel. Nuotr. iš komandos archyvo 

Tik šiais metais prisijungę prie Mažeikių rajono sporto mokyklos bendruomenės dziudo atstovai aktyviai vyksta į šalyje ir už jos ribų vykstančias varžybas bei parsiveža apdovanojimų.

});

Turnyre „Palanga 770“ tarp 225 sportininkų iš 14 klubų bei sporto mokyklų iš Lietuvos ir Latvijos kovojo vienuolika jaunųjų dziudo imtynininkų, atstovavusių Mažeikių SM.
Elajus Saračinskas, Viltė Kinčinaitė, Laurynas Visockis ir Indrė Pocevičiūtė šiame turnyre, vykusiame paskutinėmis kovo dienomis, pelnė trečios vietos apdovanojimus.

Balandžio pradžioje mažeikiškiai dalyvavo tarptautiniame turnyre „Saldus dziudo 2023“, kuris subūrė 850 dziudo sporto mėgėjų iš Latvijos, Lietuvos ir Ukrainos.
Visose trijose imtyse nugalėjo ir pirmąsias vietas savo svorio kategorijose užėmė Dovaldas Bukauskas bei Indrė Pocevičiūtė. Mažeikių SM treniruotes lankanti ukrainietė Daria Chechel iškovojo dvi...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto