Dviračiais po Mažeikių rajoną: sveika, naudinga ir malonu

Autoriaus nuotr.

[nggallery id=660 template=caption]Dvi dienas grupė mažeikiškių, pakviestų Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centro, Turistų klubo bei Mažeikių visuomenės sveikatos biuro, mynė dviračių pedalus rajono keliais.
Šios kelionės buvo naudingos ne tik dviratininkų sveikatai: keliaudami jie sustodavo lankytinose vietose, pasisėmė medicininių teorinių ir praktinių žinių, pabendravo su rajono gyventojais, susirado bendraminčių.

Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Jolanta Gintalienė pasakojo, kad norėjosi surengti dviračių žygį po Mažeikių rajoną ir ne tik pasivažinėti, bet padaryti jį visapusiškai naudingą. Sumanymui pritarė Mažeikių turistų klubas, su kuriuo centras bendradarbiauja. Prisijungti prie šios kelionės sutiko ir Visuomenės sveikatos biuras, supratęs, kad išvykos metu galės mediciniškai šviesti ne tik kelionėje dalyvaujančius mažeikiškius, bet ir kai kurių kaimų gyventojus.
Organizatoriai baiminosi, kad bene karščiausiu paskelbtą šios vasaros šeštadienį niekas nenorės leistis į kelionę dviračiais, bet jų baimės nepasitvirtino – norinčiųjų keliauti entuziastų vis dėlto atsirado.
„Aš pati labai dvejojau, ar leistis į šią kelionę, tad apsidžiaugiau pamačiusi, kad važiuojančiųjų atsirado“, – kalbėjo J. Gintalienė.
Suderinę visus kelionės niuansus, pabendravę su vietos žiniasklaida, lydėjusią dviratininkus visos kelionės metu, dviratininkai pasuko Tulnikių link.

Apie mažeikiškių keliones dviračiais plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*