Dvylikaaukštis vis dar gąsdina praeivius

Daugiau nei dvejus metus mažeikiškiai, gyvenantys Žemaitijos g. 18-ajame, į savo namus patekdavo kopdami tik laiptais, nes buvo sugedęs liftas. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mikrorajono centre stovintis dvylikaaukštis, daugelį metų kėlęs problemų, po truputi ėmė tvarkytis. Šią savaitę po kapitalinio remonto buvo paleistas liftas, gyventojai suremontavo laiptinę. Tačiau mikrorajono gyventojai jį tebevadina tiksinčia bomba. Pagal dokumentus daugiabutis, pastatytas prieš trisdešimt trejus metus, turėjo gyvuoti bent šimtą metų, tačiau jo išorinės sienos pradėjo irti jau dabar.

Tapo išbandymu

Daugiau nei dvejus metus mažeikiškiai, gyvenantys Žemaitijos g. 18-ajame, į savo namus patekdavo kopdami tik laiptais, nes buvo sugedęs liftas. Ypač sunku buvo šeimoms, auginančioms mažus vaikus, bei vyresnio amžiaus žmonėms. Šią savaitę šios bėdos baigėsi, nes nuo antradienio čia veikia šiuolaikiškas iš nerūdijančio plieno pagamintas liftas.
Ši žinia nudžiugino namo gyventojus. Kai kurie iš jų „Santarvei“ sakė, jog gyvenimas be lifto tiek laiko jiems buvo tikras išbandymas. Daugiau nei šimtas butų išsidėstę dvylikoje aukštų, todėl nemažai jėgų ir sveikatos teko išeikvoti tiems, kurie gyvena viršutiniuose aukštuose.

Apmokėjo nuomos mokesčiu

Lifto remontas atsiėjo apie 36 tūkst. litų. Šį namą administruojančios įmonės „Tavo pastogė“ ūkio dalies vedėja bei viena iš lifto remonto iniciatorių Zita Samušienė teigė, jog gyventojams šis remontas nekainuos nė lito, nes pinigus už lifto remontą sumokėjo viena iš mobiliojo ryšio kompanijų, panorusių ant Žemaitijos g. 18-ojo namo pasistatyti savo anteną.
„Ši bendrovė avansu sumokėjo nuomos mokestį už visus dešimt metų. Todėl ir atsirado galimybė sutvarkyti liftą. Be abejo, tam sutikimą davė ir dauguma gyventojų. Jie raštiškai sutiko, kad ant daugiabučio stogo atsirastų mobiliojo ryšio antena mainais į lifto remontą“, – paaiškino Z. Samušienė.

Liftas suremontuotas, o apie tai, ar bus tvarkomos yrančios namo sienos, skaitykite šeštadienio „Santarvės“ laikraštyje.

5 Atsakymai į “Dvylikaaukštis vis dar gąsdina praeivius”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Lifto remontas atsiėjo apie 36 tūkst. litų. Pinigus už lifto remontą sumokėjo viena iš mobiliojo ryšio kompanijų, panorusių ant Žemaitijos g. 18-ojo namo pasistatyti savo anteną.
  „Ši bendrovė avansu sumokėjo nuomos mokestį už visus dešimt metų. Kas per idiotai gali išnomuoti visą namo stogą 10 -čiai metų mobilio ryšio bendrovei vos už 36 tūkst. litų. Išeina į mėnesį po 300 litų. Tai mažų mažiausia aferizmas. Stogo nuoma turėtų užsiimti ne įmonės „Tavo pastogė“ ūkio dalies vedėja Zita Samušienė, kuri tesugebėjo už tokią juokingą kainą išnomuoti, o patys gyventojai turėjo dalyvauti derybose dėl stogo nuomos. Tauragėje už tokio pat stogo nuomą, mobilio ryšio bendrovė, sudariusi tik 5 ( penkerių metų sutartį moka 120000 ( šimtą dvidešimt tūkstančių litų). Bet ten patys gyventojai susitarė su ryšio bendrove. Tai kur čia logika.

 2. Mazeikietis parašė:

  Tegul nugriauna tas kas ir pastate-Gema Rutkauskiene

 3. gintei parašė:

  polistiroliu slepia defektus tik tiems,kur galima pinigų palupti. o ką paims iš toje griuvenoje gyvenančių narkošų ir kitokių asocialų?

 4. Atsakau parašė:

  Ne mistinė valdžia inicijuoja renovaciją, o kiekvieno konkretaus namo gyventojai, reikia surinkti gyventojų parašus ir t.t. O šitą vaiduoklį tik nugriauti reikia, o ne renovuoti, nes jo kapitalinės sienos suskeldėjo

 5. ginte parašė:

  Renovuojame naujus namus , o tokius kuriuos tikrai reikia tvarkyti net į eilę nestatom. Kaip suprast miesto vadai? Ką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto