Dvylikamečiai krepšininkai iškovojo nugalėtojų taurę

Mažeikiuose vyko krepšinio turnyras, kuriame varžėsi dvylikamečiai krepšininkai iš Mažeikių, Šilalės, Šilutės ir Kretingos. Mūsų miesto garbę gynė Vidmanto Berčio treniruojami berniukai, kurie pernai pirmajame savo sportinėje karjeroje šalies krepšinio čempionate „Iššūkio taurė“ tarp stipriausiųjų Lietuvos ekipų pasidalijo 9–12 vietomis. Burtai lėmė, kad pirmose rungtynėse mažeikiškiai be vargo 84:36 „sudorojo“ Šilalės bendraamžius, o kretingiškiai 59:36 įveikė šilutiškius. Kovoje dėl trečiosios vietos šilutiškiai privertė pasiduoti Šilalės atstovus – 63:40.
Dvikova dėl turnyro nugalėtojų taurės buvo atkakli. Vis dėlto pranašesni pasirodė aikštelės šeimininkai, 67:62 įveikę jaunuosius kretingiškius.
Turnyro metu buvo surengta keletas konkursų, kuriuose neblogai sekėsi mažeikiškiams. Nepralenkiamas baudų metikas pasirodė esąs Karolis Stasiulis, o tritaškių metimų konkurse nugalėtojui išaiškinti prireikė papildomos serijos metimų. Tik po jų paaiškėjo, kad nugalėtojo taurė atitenka šilališkiui D. Kubaičiui, aplenkusiam mažeikiškį Igną Gurauską.
Pasak komandos trenerio Vidmanto Berčio, jauniesiems krepšininkams tai buvo paskutinė repeticija prieš prasidedantį šalies dvylikamečių krepšinio čempionatą. Spalio 30 dieną prasidėsiančiose pirmenybėse mažeikiškiai planuoja pasirodyti ne blogiau negu pernai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto